fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику

V Ukraїni z'javylosja nove onlajn-vydannja na suspiľnu tematyku
Від політики до науково-популяринх тем — творці нового незалежного онлайн-видання із назвою «Рубрика» обіцяють розповідати про різні грані життя в Україні. Видання має двомовну версію
Vid polityky do naukovo-populjarynh tem — tvorci novogo nezaležnogo onlajn-vydannja iz nazvoju «Rubryka» obicjajuť rozpovidaty pro rizni grani žyttja v Ukraїni. Vydannja maje dvomovnu versiju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У березні 2018 року запустилася нова інформаційна платформа Рубрика – незалежне онлайн-видання про найважливіші грані суспільного життя. Варті уваги новини, ґрунтовні статті, авторські колонки, — так автори проекту характеризують свій ресурс. Що варто знати про нове видання. Творці ресурсу пропонують кожному знайти свою рубрику. обігруючи таким чином назву сайту. Загалом медіа має 7 основних розділів: Резонанс – гарячі теми і важливе зі сфери політики, економіки, суспільства. Світ – аналіз і огляд міжнародних подій. Смисли – пошуки внутрішньої та зовнішньої ідентичності, осмислення минулого, роздуми над викликами сучасності та проектування майбутнього. Кейси – практики, що надихають, розвивають та просто не залишають байдужими. Історії успіху громадського сектору та підприємців, що варті уваги. Наук-кімната – наук-поп, технології та дослідження. Урбан – життя міст: від інфраструктури до атмосфери та настрою. Життя – lifestyle і все, що може стати у нагоді чи здивувати у повсякденності. Сьогодні глобальним технологічним трендом є індивідуальний підхід. Інтереси читачів різнопланові, до кожного хочеться достукатися, тому ми не стали обмежуватися нішевістю. Особливо приділятимемо увагу висвітленню соціальних проектів, підбору ексклюзивних новин, – так охарактеризувала запуск нового видання редакторка Анастасія Руденко. За усіма новинами можна стежити на сайті видання. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про основні тренди у онлайн-медіа та журналістиці, які виокремили експерти The New York Times.
Реклама 👇 Замовити

У березні 2018 року запустилася нова інформаційна платформа «Рубрика» – незалежне онлайн-видання про найважливіші грані суспільного життя. «Варті уваги новини, ґрунтовні статті, авторські колонки», — так автори проекту характеризують свій ресурс.

Що варто знати про нове видання

Творці ресурсу пропонують кожному «знайти свою рубрику». обігруючи таким чином назву сайту. Загалом медіа має 7 основних розділів:

  • Резонанс – «гарячі» теми і важливе зі сфери політики, економіки, суспільства.
  • Світ – аналіз і огляд міжнародних подій.
  • Смисли – пошуки внутрішньої та зовнішньої ідентичності, осмислення минулого, роздуми над викликами сучасності та проектування майбутнього.
  • Кейси – практики, що надихають, розвивають та просто не залишають байдужими. Історії успіху громадського сектору та підприємців, що варті уваги.
  • Наук-кімната – наук-поп, технології та дослідження.
  • Урбан – життя міст: від інфраструктури до атмосфери та настрою.
  • Життя – lifestyle і все, що може стати у нагоді чи здивувати у повсякденності.

«Сьогодні глобальним технологічним трендом є індивідуальний підхід. Інтереси читачів різнопланові, до кожного хочеться достукатися, тому ми не стали обмежуватися нішевістю. Особливо приділятимемо увагу висвітленню соціальних проектів, підбору ексклюзивних новин», – так охарактеризувала запуск нового видання редакторка Анастасія Руденко. За усіма новинами можна стежити на сайті видання.

В Україні з'явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про основні трендиВ Україні з'явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику 1Контент, ЗМІ та можливості технологій — поради The New York Times у онлайн-медіа та журналістиці, які виокремили експерти The New York Times.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: