fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні ліквідовують податкові інспекції в районах

V Ukraїni likvidovujuť podatkovi inspekciї v rajonah
Кабінет міністрів України розпочав перший етап структурної реорганізації Державної фіскальної служби (ДФС). В результаті районні податкові інспекції втратять статус юридичних осіб і приєднаються до головних управлінь ДФС в регіонах
Kabinet ministriv Ukraїny rozpočav peršyj etap strukturnoї reorganizaciї Deržavnoї fiskaľnoї služby (DFS). V rezuľtati rajonni podatkovi inspekciї vtratjať status jurydyčnyh osib i pryjednajuťsja do golovnyh upravliń DFS v regionah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, таке рішення про податкові інспекції Кабмін затвердив постановою Про реорганізацію деяких територіальних органів Державної фіскальної служби від 28 березня 2018 року. Як реформуватимуть ДФС . Ліквідація районних органів ДФС – це перший етап структурної реорганізації ДФС. Це дозволить областях ефективніше виконувати основні функції ГФС, такі як аудит і робота з боргом. Райони натомість зможуть  зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС – створення єдиної юридичної особи в податковому напрямку ДФС. Міністерство відзначає, що ухвалене рішення дозволить ефективно організувати роботу районів і областей. Після впровадження зазначеної ініціативи планується створення єдиної юрособи на рівні податкового блоку ДФС. Нагадаємо, що більше половини митних оформлень в Україні здійснюють через систему єдиного вікна.  Для удосконалення процедури здійснення митного та інших державних видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного) за принципом єдиного вікна Кабінетом Міністрів України 31 січня 2018 року прийнято постанову №44, якою було переглянуто порядок інформаційного обміну та оформлень. До переліку місць митного оформлення товарів із застосуванням інформаційного обміну між ДФС та іншими державними органами за принципом єдиного вікна включено усі місця митного оформлення, розташовані у пунктах пропуску через державний кордон України. Для реалізації новацій ДФС доопрацювала розроблений нею спеціальний програмно-інформаційний комплекс, інтегрований в автоматизовану систему митного оформлення Інспектор.
Реклама 👇 Замовити

Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства фінансів, таке рішення про податкові інспекції Кабмін затвердив постановою «Про реорганізацію деяких територіальних органів Державної фіскальної служби» від 28 березня 2018 року.

Як реформуватимуть ДФС 

Ліквідація районних органів ДФС – це перший етап структурної реорганізації ДФС. Це дозволить областях ефективніше виконувати основні функції ГФС, такі як аудит і робота з боргом. Райони натомість зможуть  зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС – створення єдиної юридичної особи в податковому напрямку ДФС. Міністерство відзначає, що ухвалене рішення дозволить ефективно організувати роботу районів і областей. Після впровадження зазначеної ініціативи планується створення єдиної юрособи на рівні податкового блоку ДФС.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що більше половини митних оформлень в Україні здійснюють через систему «єдиного вікна».  Для удосконалення процедури здійснення митного та інших державних видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного) за принципом «єдиного вікна» Кабінетом Міністрів України 31 січня 2018 року прийнято постанову №44, якою було переглянуто порядок інформаційного обміну та оформлень.

До переліку місць митного оформлення товарів із застосуванням інформаційного обміну між ДФС та іншими державними органами за принципом «єдиного вікна» включено усі місця митного оформлення, розташовані у пунктах пропуску через державний кордон України. Для реалізації новацій ДФС доопрацювала розроблений нею спеціальний програмно-інформаційний комплекс, інтегрований в автоматизовану систему митного оформлення «Інспектор».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: