fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки українців мають електромобілі

Stalo vidomo, skiľky ukraїnciv majuť elektromobili
За даними головного сервісного центру МВС, в Україні до 1 березня 2018 року було зареєстровано 6 613 електромобілів. Майже 56% з них зареєстровані у Києві (1 566), Одеській (1 106) і Харківській областях (949)
Za danymy golovnogo servisnogo centru MVS, v Ukraїni do 1 bereznja 2018 roku bulo zarejestrovano 6 613 elektromobiliv. Majže 56% z nyh zarejestrovani u Kyjevi (1 566), Odeśkij (1 106) i Harkivśkij oblastjah (949)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  81% електрокарів в Україні – це Nissan Leaf і близько 80% електрокарів — уживані. Типові електромобілі серед українців— це Nissan Leaf із середнім запасом ходу залежно від пори року 90-120 км. Скільки електромобілів у якій області України. За даними головного сервісного центру МВС, в Україні до 1 березня 2018 року було зареєстровано 6 613 електромобілів. Майже 56% з них зареєстровані у Києві (1 566), Одеській (1 106) і Харківській областях (949). Додамо, що до 2025 року електромобілів, за прогнозами експертів, побільшає. Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів. Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів.
Реклама 👇 Замовити

81% електрокарів в Україні – це Nissan Leaf і близько 80% електрокарів — уживані. Типові електромобілі серед українців— це Nissan Leaf із середнім запасом ходу залежно від пори року 90-120 км.

Скільки електромобілів у якій області України

За даними головного сервісного центру МВС, в Україні до 1 березня 2018 року було зареєстровано 6 613 електромобілів. Майже 56% з них зареєстровані у Києві (1 566), Одеській (1 106) і Харківській областях (949).

Додамо, що до 2025 року електромобілів, за прогнозами експертів, побільшаєСтало відомо, скільки українців мають електромобілі 1До 2025 року електромобілів побільшає. Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%.

Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів.

Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів.

Стало відомо, скільки українців мають електромобілі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: