fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нова платформа Start Up Club рекламуватиме українські розробки

Nova platforma Start Up Club reklamuvatyme ukraїnśki rozrobky
В Україні запрацювала інформаційна платформа Start Up Club, або ж «Клуб української промоції,», серед завдань якої — підтримка інноваційного українського бізнесу і просування українських розробок до країн ЄС. Про це на брифінгу у Києві повідомила одна з ініціаторів створення клубу, голова ради неурядового Інституту податкових реформ Олена Хотенко, передає Радіо Свобода
V Ukraїni zapracjuvala informacijna platforma Start Up Club, abo ž «Klub ukraїnśkoї promociї,», sered zavdań jakoї — pidtrymka innovacijnogo ukraїnśkogo biznesu i prosuvannja ukraїnśkyh rozrobok do kraїn JeS. Pro ce na bryfingu u Kyjevi povidomyla odna z iniciatoriv stvorennja klubu, golova rady neurjadovogo Instytutu podatkovyh reform Olena Hotenko, peredaje Radio Svoboda
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підтримка інноваційного розвитку економіки, запровадження сучасних технологій в освіті та економіці, впорядкування податкової політики є важливими для України. Крім того, наша країна взяла на себе відповідні зобов’язання у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Новостворена платформа – іще один спосіб реалізувати ці зобовязання. Які завдання нової платформи. В основі функцій та завдань, які стоять перед Клубом української промоції, – просування як молодої інноваційної української економіки, так і молодих підприємців. Для нашої економіки дуже важливі такі питання, як підтримка малого бізнесу через бізнес-інкубатори, через стартапи. Йдеться також про підтримку урядовими програмами молодих талановитих людей і молодий бізнес. Прикладом такої підтримки, на думку Хотенко, може слугувати Польща. На цьогорічному Форумі Європа-Україна, який працював у Польщі, Start Up Club представив досягнення українських фахівців з ІТ-сфери і виробників продукції так званої креативної економіки. Нагадаємо, що у січні цього року відібрали кращі арт-стартапи в Україні для урядового фінансування. Експертна рада Міністерства культури обрала 8 міст України. В усіх них буде виконане впровадження пілотних культурних проектів. Стартапи, котрі отримають урядове фінансування в рамках програми, пов’язані із культурною спадщиною. Фінансування виділять в рамках проекту Малі міста – великі враження. Проекти переможців передбачають проведення подій, створення або облаштування культурних об’єктів на території населених пунктів. Усі вони покликані покращити стан справ із культурним життям у окремо взятих регіонах України. В подальшому подібна програма урядового фінансування отримає своє продовження.
Реклама 👇 Замовити

Підтримка інноваційного розвитку економіки, запровадження сучасних технологій в освіті та економіці, впорядкування податкової політики є важливими для України. Крім того, наша країна взяла на себе відповідні зобов’язання у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Новостворена платформа – іще один спосіб реалізувати ці зобов’язання.

Які завдання нової платформи

В основі функцій та завдань, які стоять перед Клубом української промоції, – просування як молодої інноваційної української економіки, так і молодих підприємців. Для нашої економіки дуже важливі такі питання, як підтримка малого бізнесу через бізнес-інкубатори, через стартапи. Йдеться також про підтримку урядовими програмами молодих талановитих людей і молодий бізнес. Прикладом такої підтримки, на думку Хотенко, може слугувати Польща. На цьогорічному Форумі «Європа-Україна», який працював у Польщі, Start Up Club представив досягнення українських фахівців з ІТ-сфери і виробників продукції так званої «креативної економіки».

Нагадаємо, що у січні цього року відібралиНова платформа Start Up Club рекламуватиме українські розробки 1Обрано найкращі арт-стартапи України для урядового фінансування кращі арт-стартапи в Україні для урядового фінансування. Експертна рада Міністерства культури обрала 8 міст України. В усіх них буде виконане впровадження пілотних культурних проектів. Стартапи, котрі отримають урядове фінансування в рамках програми, пов’язані із культурною спадщиною. Фінансування виділять в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Проекти переможців передбачають проведення подій, створення або облаштування культурних об’єктів на території населених пунктів. Усі вони покликані покращити стан справ із культурним життям у окремо взятих регіонах України. В подальшому подібна програма урядового фінансування отримає своє продовження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: