fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Литовські інвестори будуватимуть вітрову станцію на Західній Україні

Lytovśki investory buduvatymuť vitrovu stanciju na Zahidnij Ukraїni
У селищі Єзупіль Тисменицького району на Івано-Франківщині відбулися громадські слухання щодо змін до генерального плану. Найбільше усіх цікавило будівництво вітрової електростанції
U selyšči Jezupiľ Tysmenyćkogo rajonu na Ivano-Frankivščyni vidbulysja gromadśki sluhannja ščodo zmin do generaľnogo planu. Najbiľše usih cikavylo budivnyctvo vitrovoї elektrostanciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для встановлення вітряків у Єзупулі готовий вкласти гроші інвестори із Литви. Литовці готові завезти німецьке обладнання і дати гроші на будівництво. Що відомо про майбутню вітрову станцію. потужність одного вітряка від 1, 5 до 3 МВт. Їх у Єзуполі хочуть спорудити 6 на площі 1, 8 га. отриману електроенергію продаватимуть у загальну мережу за зеленим тарифом. Інвестори  готові поставити сонячні батерії або колектори на лікарні, школі і садку. Також там, де немає вуличного освітлення, встановлять якісні сонячні батареї. Додамо, що орендна плата за землю для альтернативних джерел енергії становить не більше ніж 3% від грошової експертної оцінки. Тоді, як для підприємців вона становить від 3 до 12%. Присутні на громадських слуханнях мешканці підтримали внесення змін до генплану і спорудження вітрової електростанції в Єзуполі. Нагадаємо, що Китай інвестує у найбільшу вітрову електростанцію Східної Європи. Південь України невдовзі отримає новий енергетичний об’єкт, що використовуватиме ресурс вітру для створення електроенергії. Ресурс із України, а гроші дає Китай. Миколаївська вітроелектростанція потужністю 500 МВт буде рівноцінна 1 атомному енергоблоку АЕС. Китайська сторона вкладе кошти у будівництво нового об’єкту, повідомляють представники місцевої влади. На часі дізнатися подробиці про старт будівництва та подальші плани інвестора. Тилігульська станція стане найпотужнішою вітровою електростанцією у Східній Європі. Вітрова електростанція складатиметься з понад 100 вітроенергетичних установок. Їх планують встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Миколаївської області. Займеться будівництвом Китай. Компанія TBEA International Ltd. вже уклала угоду про початок забудови.
Реклама 👇 Замовити

Для встановлення вітряків у Єзупулі готовий вкласти гроші інвестори із Литви. Литовці готові завезти німецьке обладнання і дати гроші на будівництво.

Що відомо про майбутню вітрову станцію

потужність одного вітряка від 1, 5 до 3 МВт. Їх у Єзуполі хочуть спорудити 6 на площі 1, 8 га. отриману електроенергію продаватимуть у загальну мережу за «зеленим тарифом». Інвестори  готові поставити сонячні батерії або колектори на лікарні, школі і садку. Також там, де немає вуличного освітлення, встановлять якісні сонячні батареї. Додамо, що орендна плата за землю для альтернативних джерел енергії становить не більше ніж 3% від грошової експертної оцінки. Тоді, як для підприємців вона становить від 3 до 12%. Присутні на громадських слуханнях мешканці підтримали внесення змін до генплану і спорудження вітрової електростанції в Єзуполі.

Нагадаємо, що Китай інвестуєЛитовські інвестори будуватимуть вітрову станцію на Західній Україні 1Китай інвестує у найбільшу вітроелектростанцію Східної Європи у найбільшу вітрову електростанцію Східної Європи. Південь України невдовзі отримає новий енергетичний об’єкт, що використовуватиме ресурс вітру для створення електроенергії. Ресурс із України, а гроші дає Китай. Миколаївська вітроелектростанція потужністю 500 МВт буде рівноцінна 1 атомному енергоблоку АЕС. Китайська сторона вкладе кошти у будівництво нового об’єкту, повідомляють представники місцевої влади. На часі дізнатися подробиці про старт будівництва та подальші плани інвестора.

Тилігульська станція стане найпотужнішою вітровою електростанцією у Східній Європі. Вітрова електростанція складатиметься з понад 100 вітроенергетичних установок. Їх планують встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад Миколаївської області. Займеться будівництвом Китай. Компанія TBEA International Ltd. вже уклала угоду про початок забудови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: