fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 2019-го стартує система подання фінзвітності в е-форматі

Z 2019-go startuje systema podannja finzvitnosti v e-formati
У першому кварталі 2019 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) за підтримки міжнародних партнерів запустить в Україні систему подання фінансової звітності електронному форматі. Про це повідомляється на сайті комісії
U peršomu kvartali 2019 roku Nacionaľna komisija z cinnyh paperiv ta fondovogo rynku (NKCPFR) za pidtrymky mižnarodnyh partneriv zapustyť v Ukraїni systemu podannja finansovoї zvitnosti elektronnomu formati. Pro ce povidomljajeťsja na sajti komisiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Керівництво НКЦПФР, Проекту USAID Трансформація фінансового сектору в Україні і Програми технічної підтримки за пріоритетними напрямками українського фінансового сектору EU-FINSTAR підписали меморандум про взаєморозуміння щодо закупівлі та впровадження в Україні системи фінансової звітності. Міжнародні партнери України  мають намір надати допомогу в процесі закупівлі такої Системи у відповідності до встановлених бізнес-вимог. Обіцяють її адаптувати і впровадити. Система запрацює через рік. Коли запустять нову систему . Запуск нової системи планується на 1 квартал 2019 року, оскільки підприємства, що становлять суспільній інтерес, повинні складати і подавати фінансову звітність органам державної влади за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі саме з 2019 року.  Україна в цьому питанні має шанс стати лідером в Європі, адже на сьогодні така система впроваджена лише Голландією. Перехід на електронне складання та подання звітності дозволить створити базис для прозорої та ефективної економіки. Нова система дозволить здійснювати збирання, обробку, перевірку та розкриття регулярної фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі, і базуватиметься на поширеному в світі стандарті iXBRL. Ключовими новаціями запровадження нової системи на українському ринку є: єдине вікно подання фінансової звітності до фінансових регуляторів, високий рівень автоматизації збирання та обробки фінансової звітності, ефективний та надійний аналіз фінансових показників компаній, швидке виявлення помилок та невідповідностей у фінансових звітах. Нагадаємо, що фінансовий сектор в Україні вже почали переводити на Єдину систему фінансової звітності.
Реклама 👇 Замовити

Керівництво НКЦПФР, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні» і Програми технічної підтримки за пріоритетними напрямками українського фінансового сектору EU-FINSTAR підписали меморандум про взаєморозуміння щодо закупівлі та впровадження в Україні системи фінансової звітності. Міжнародні партнери України  мають намір надати допомогу в процесі закупівлі такої Системи у відповідності до встановлених бізнес-вимог. Обіцяють її адаптувати і впровадити. Система запрацює через рік.

Коли запустять нову систему 

Запуск нової системи планується на 1 квартал 2019 року, оскільки підприємства, що становлять суспільній інтерес, повинні складати і подавати фінансову звітність органам державної влади за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі саме з 2019 року.  Україна в цьому питанні має шанс стати лідером в Європі, адже на сьогодні така система впроваджена лише Голландією. Перехід на електронне складання та подання звітності дозволить створити базис для прозорої та ефективної економіки.

Нова система дозволить здійснювати збирання, обробку, перевірку та розкриття регулярної фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі, і базуватиметься на поширеному в світі стандарті iXBRL.

Ключовими новаціями запровадження нової системи на українському ринку є:

  • єдине вікно подання фінансової звітності до фінансових регуляторів,
  • високий рівень автоматизації збирання та обробки фінансової звітності,
  • ефективний та надійний аналіз фінансових показників компаній,
  • швидке виявлення помилок та невідповідностей у фінансових звітах.

Нагадаємо, що фінансовий сектор в Україні вже почали переводитиЗ 2019-го стартує система подання фінзвітності в е-форматі 1Фінсектор в Україні переводять на Єдину систему фінансової звітності на Єдину систему фінансової звітності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: