fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайська компанія надає кредит «Укртелекому»

Kytajśka kompanija nadaje kredyt «Ukrtelekomu»
Один з великих гравців на ринку телекомунікаційних та інформаційних технологій – китайська компанія ZTE – відкрила «Укртелекому» довгострокову лінію фінансування, перший етап якого передбачає підтримку спільних проектів на суму в розмірі $10 млн. Про це повідомила прес-служба українського оператора стаціонарного зв’язку
Odyn z velykyh gravciv na rynku telekomunikacijnyh ta informacijnyh tehnologij – kytajśka kompanija ZTE – vidkryla «Ukrtelekomu» dovgostrokovu liniju finansuvannja, peršyj etap jakogo peredbačaje pidtrymku spiľnyh proektiv na sumu v rozmiri $10 mln. Pro ce povidomyla pres-služba ukraїnśkogo operatora stacionarnogo zv’jazku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Китайська корпорація ZTE заснована в 1985 році в Китаї. Займається виробництвом пристроїв дротового і бездротового звязку, мобільних і фіксованих терміналів. Коли будуть доступні кошти . Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури Укртелекому. Кошти будуть доступі з червня 2018 року і використовуватимуться для проектів з терміном окупності не більше 5 років. Як зазначив директор ZTE Urkaine LLC Хуан Мінсі, відтепер співпраця буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі Укртелекому. Нагадаємо, що найбільший віртуальний мобільний оператор світу LycaMobile заявив про свої наміри заходити в Україну. У прес-службі Укртелекому повідомили, що компанія станом на зараз розглядає варіант співпраці ТриМоб із LycaMobile, але деталі ймовірного спільного використання частот та надання послуг українським абонентам поки що не розголошують. Додамо, що китайська компанія будуватиме житомирську обїзну. Вартість об’їзної бетонної траси навколо Житомира обійдеться у €42,3 млн. Підрядником стане китайська компанія Sonohydro Corporation Ltd. Цьогоріч планується будівництво ще двох бетонних доріг. Йдеться про трасу Миколаїв-Кропивницький та Дніпро-Решетилівка. А Китайська національна корпорація генеральних підрядів надасть українцям нерухомість у лізинг. Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування.
Реклама 👇 Замовити

Китайська корпорація ZTE заснована в 1985 році в Китаї. Займається виробництвом пристроїв дротового і бездротового зв’язку, мобільних і фіксованих терміналів.

Коли будуть доступні кошти 

Фінансування призначене для реалізації проектів з розширення покриття оптичного доступу до інтернету населених пунктів, модернізації мережі доступу та інших елементів інфраструктури «Укртелекому». Кошти будуть доступі з червня 2018 року і використовуватимуться для проектів з терміном окупності не більше 5 років. Як зазначив директор ZTE Urkaine LLC Хуан Мінсі, відтепер співпраця буде не тільки у сфері поставок обладнання для споживачів, але і на рівні важливих інфраструктурних рішень, необхідних для розвитку мережі «Укртелекому».

Нагадаємо, що найбільший віртуальний мобільний оператор світу LycaMobile заявивКитайська компанія надає кредит «Укртелекому» 1Найбільший віртуальний мобільний оператор збирається в Україну про свої наміри заходити в Україну. У прес-службі «Укртелекому» повідомили, що компанія станом на зараз розглядає варіант співпраці «ТриМоб» із LycaMobile, але деталі ймовірного спільного використання частот та надання послуг українським абонентам поки що не розголошують.

Додамо, що китайська компанія будуватимеКитайська компанія надає кредит «Укртелекому» 2Китайська компанія будуватиме житомирську об’їзну житомирську об’їзну. Вартість об’їзної бетонної траси навколо Житомира обійдеться у €42,3 млн. Підрядником стане китайська компанія Sonohydro Corporation Ltd. Цьогоріч планується будівництво ще двох бетонних доріг. Йдеться про трасу Миколаїв-Кропивницький та Дніпро-Решетилівка.

А Китайська національна корпорація генеральних підрядів надастьКитайська компанія надає кредит «Укртелекому» 3Китайська корпорація надасть українцям нерухомість у лізинг українцям нерухомість у лізинг. Кредит під державну гарантію надаватиметься строком на 15 років, ефективна відсоткова ставка складатиме 4,5 % річних. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами згідно із затвердженим графіком фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: