fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

7 ukraїnśkyh Instagram-blogeriv, na jakyh varto pidpysatysja
Розвиток соцмереж змушує нас шукати естетику, натхнення, кумирів і просто друзів всередині гаджетів. Тут нам приходить на допомогу така соціальна мережа як Instagram. Але в світі, в якому у кожного є фотоапарат в мобільному телефоні і кожний вважає себе топовим блогером, непросто віднайти дійсно вартісні профілі. Наша сьогоднішня добірка — для тих, хто шукає саме такі
Rozvytok socmerež zmušuje nas šukaty estetyku, nathnennja, kumyriv i prosto druziv vseredyni gadžetiv. Tut nam pryhodyť na dopomogu taka sociaľna mereža jak Instagram. Ale v sviti, v jakomu u kožnogo je fotoaparat v mobiľnomu telefoni i kožnyj vvažaje sebe topovym blogerom, neprosto vidnajty dijsno vartisni profili. Naša śogodnišnja dobirka — dlja tyh, hto šukaje same taki
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Instagram вистачає профілів, переповнених рекламою та просуванням виключно комерційних речей, за якими немає натхнення. Саме тому ми вирішили виокремити 7 українських блогерів, які вам будуть до вподоби завдяки своєму стилю та тим справам і хобі, якими вони займаються щодня. Юлія Савицька. Якщо ваш дім — виключно там, де ви є зараз, а кочівник всередині вас подумки стоїть сьогодні на березі океану, а вже завтра в обіймах тісного мегаполісу — вам точно варто підписатися на цей профіль. Юлія показує світ з полярних куточків планети і дає зрозуміти, що горизонти столиці варто розширювати. Після низки мандрівок Азією Юлія перетворила власний блог Keep Eyes Open на цикл подорожей виключно для дівчат під назвою Girls in Travel. Тетяна Пренткович. Лідерки фешн-блоґінґу живуть не лише у столиці. Мама Івана, власниця хаскі та дружина чоловіка з рудою бородою з Тернополя розповідає про повсякдення свого життя, дає поради щодо стилю та розвиває власний бізнес фастфуду із доставкою у цьому місті. Євген Клопотенко. Переможець шоу Майстер шеф 5, кулінарний експерт, бренд-шеф та автор онлайн-курсу Мисли як кухар Євген Клопотенко має не менш смачний профіль у Instagram. Любов до кулінарії тут простежується у кожній публікації. І якщо вже й обирати фуд-блогера, яким варто надихатися та переймати неабиякий досвід, то сторінка Євгена вам у цьому лише допоможе. Музеї України. Майже кожен інстаграм-користувач бажає бачити у стрічці щось інтелектуальне і візуально наповнене, аби надихало та створювало певну мистецьку атмосферу. Чи не найкращою знахідкою для нас виявився профіль, що об’єднує кращі фото зроблені у різних музеях України. Усі світлини з хештегом # museumsofukraine автори акаунту ретельно переглядають та кращі публікують. Це можна вважати віртуальним долученням до матеріальної та духовної культури України в цілому. Андрій Макаренко. Пілот дронів фіксує вигляд українських та закордонних міст з висоти пташиного польоту. Якщо вас ваблять денні та нічні панорами, урбаністичні простори та пейзажі мегаполісів — вам варто підписатися на щоденну дозу натхнення. Олександра Пустовіт. 22-річна Олександра активно поєднує блогерське життя з вихованням маленького Данила. Юна інста-мама розміщує у своєму профілі безліч фото із повсякденного свого життя, а також активно ділиться із ровесницями секретами материнства та просто корисними порадами для кожної дівчини. Марі Карачіна. Якщо ви завжди хотіли почати бігати, але вважали себе недостатньо готовим до цього, після перегляду профілю засновниці бігового тренувального клубу SkinnyStrong ви точно зміните свою думку. А для найбільших скептиків радимо не лише читати Instagram Марі Карачіної, але й пошукати у продажу її дебютну книгу Never Stop, яка нещодавно вийшла у Видавництві Старого Лева — про біг, життя, спорт та подолання труднощів і пошук натхнення у щоденних речах. А хто ваш улюблений інтаґрамер чи інстаґрамерка?
Реклама 👇 Замовити

У Instagram вистачає профілів, переповнених рекламою та просуванням виключно комерційних речей, за якими немає натхнення. Саме тому ми вирішили виокремити 7 українських блогерів, які вам будуть до вподоби завдяки своєму стилю та тим справам і хобі, якими вони займаються щодня.

Юлія Савицька

Якщо ваш дім — виключно там, де ви є зараз, а « кочівник» всередині вас подумки стоїть сьогодні на березі океану, а вже завтра в обіймах тісного мегаполісу — вам точно варто підписатися на цей профіль. Юлія показує світ з полярних куточків планети і дає зрозуміти, що горизонти столиці варто розширювати. Після низки мандрівок Азією Юлія перетворила власний блог Keep Eyes Open на цикл подорожей виключно для дівчат під назвою Girls in Travel.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Тетяна Пренткович

Лідерки фешн-блоґінґу живуть не лише у столиці. Мама Івана, власниця хаскі та дружина чоловіка з рудою бородою з Тернополя розповідає про повсякдення свого життя, дає поради щодо стилю та розвиває власний бізнес фастфуду із доставкою у цьому місті.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Євген Клопотенко

Переможець шоу «Майстер шеф 5», кулінарний експерт, бренд-шеф та автор онлайн-курсу «Мисли як кухар» Євген Клопотенко має не менш смачний профіль у Instagram. Любов до кулінарії тут простежується у кожній публікації. І якщо вже й обирати фуд-блогера, яким варто надихатися та переймати неабиякий досвід, то сторінка Євгена вам у цьому лише допоможе.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Музеї України

Майже кожен інстаграм-користувач бажає бачити у стрічці щось інтелектуальне і візуально наповнене, аби надихало та створювало певну мистецьку атмосферу. Чи не найкращою знахідкою для нас виявився профіль, що об’єднує кращі фото зроблені у різних музеях України. Усі світлини з хештегом # museumsofukraine автори акаунту ретельно переглядають та кращі публікують. Це можна вважати віртуальним долученням до матеріальної та духовної культури України в цілому.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Андрій Макаренко

Пілот дронів фіксує вигляд українських та закордонних міст з висоти пташиного польоту. Якщо вас ваблять денні та нічні панорами, урбаністичні простори та пейзажі мегаполісів — вам варто підписатися на щоденну дозу натхнення.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Олександра Пустовіт

22-річна Олександра активно поєднує блогерське життя з вихованням маленького Данила. Юна інста-мама розміщує у своєму профілі безліч фото із повсякденного свого життя, а також активно ділиться із ровесницями секретами материнства та просто корисними порадами для кожної дівчини.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

Марі Карачіна

Якщо ви завжди хотіли почати бігати, але вважали себе недостатньо готовим до цього, після перегляду профілю засновниці бігового тренувального клубу SkinnyStrong ви точно зміните свою думку. А для найбільших скептиків радимо не лише читати Instagram Марі Карачіної, але й пошукати у продажу її дебютну книгу Never Stop, яка нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева» — про біг, життя, спорт та подолання труднощів і пошук натхнення у щоденних речах.

7 українських Instagram-блогерів, на яких варто підписатися

А хто ваш улюблений інтаґрамер чи інстаґрамерка?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Про подорожі на авто @grand.euro.tour

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: