fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські першокласники безкоштовно отримають набори LEGO

Ukraїnśki peršoklasnyky bezkoštovno otrymajuť nabory LEGO

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори Lego, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation

Usi perši klasy v Ukraїni, ščo navčatymuťsja z 1 veresnja 2018 roku, bezkoštovno otrymajuť nabory Lego, jaki dopomožuť vprovadžuvaty igrovi ta dijaľnisni metody navčannja v osvitnij proces. Vidpovidnyj Memorandum pro vzajemorozuminnja bulo pidpysano miž Ministerstvom osvity i nauky Ukraїny ta The LEGO Foundation

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Меморандум передбачає, що The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи (близько 17 тис шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів Lego у навчанні. Коли набори потраплять до українських шкіл. Перша вантажівка з безкоштовними наборами LEGO для 100 шкіл, що пілотують новий Держстандарт за реформою Нова українська школа, виїхала з Данії до України 20 березня 2018 року. Про це повідомив Каспер Оттоссон Канструп Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич під час підписання Меморандуму.  Планується, що набори для 100 шкіл потраплять в Україну до 31 березня 2018 року. Так, перші класи отримають набори Шість цеглинок для кожного учня та по набору LEGO Play Box на кожен такий клас. Із 2018 року тренерами The LEGO Foundation було проведено тренінги з упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання для 700 педагогів: вчителів перших класів 100 пілотних шкіл, заступників директорів та психологів. Загалом відбулося 25 тренінгів, до яких долучалися і методисти методичних центрів, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Тренерами The LEGO Foundation також проводяться тренінги для регіональних тренерів Нової української школи. На сьогодні вже завершено тренінги в 20 регіонах України. Їх пройшли 792 особи. Про історію співпраці . Загалом МОН співпрацює з The LEGO Foundation починаючи з 2010 року.  Спочатку до спільного проекту Сприяння освіті було залучено заклади дошкільної освіти. Зараз до проекту залучено 110 тис дітей та 4,5 тис педагогів. У 2014 році Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти було проведено моніторингове дослідження ефективності впровадження проекту, яке показало позитивний вплив гри з LEGO на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним у дітей. Нагадаємо, що Міністерство освіти міняє іграшки у дитячих садках на сучасніші та технологічніші. Замість іграшкових м’ясорубок та телевізорів пропонують закупити сучасніші види розваг— моделі мобільних телефонів, пральних машин, фотоапаратів, мікроскопів та комп’ютерів. Саме вони, на думку представників Міністерства освіти і науки, мають стати основним інструментом навчання та виховання у дитячих садках.
Реклама 👇 Замовити

Меморандум передбачає, що The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи (близько 17 тис шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів Lego у навчанні.

Коли набори потраплять до українських шкіл

Перша вантажівка з безкоштовними наборами LEGO для 100 шкіл, що пілотують новий Держстандарт за реформою Нова українська школа, виїхала з Данії до України 20 березня 2018 року. Про це повідомив Каспер Оттоссон Канструп Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич під час підписання Меморандуму.  Планується, що набори для 100 шкіл потраплять в Україну до 31 березня 2018 року. Так, перші класи отримають набори «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» на кожен такий клас.

Із 2018 року тренерами The LEGO Foundation було проведено тренінги з упровадження ігрових та діяльнісних методів навчання для 700 педагогів: вчителів перших класів 100 пілотних шкіл, заступників директорів та психологів. Загалом відбулося 25 тренінгів, до яких долучалися і методисти методичних центрів, представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Тренерами The LEGO Foundation також проводяться тренінги для регіональних тренерів Нової української школи. На сьогодні вже завершено тренінги в 20 регіонах України. Їх пройшли 792 особи.

Про історію співпраці 

Загалом МОН співпрацює з The LEGO Foundation починаючи з 2010 року.  Спочатку до спільного проекту «Сприяння освіті» було залучено заклади дошкільної освіти. Зараз до проекту залучено 110 тис дітей та 4,5 тис педагогів. У 2014 році Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти було проведено моніторингове дослідження ефективності впровадження проекту, яке показало позитивний вплив гри з LEGO на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним у дітей.

Нагадаємо, що Міністерство освіти міняєУкраїнські першокласники безкоштовно отримають набори LEGO 1Міносвіти змінить іграшки у дитсадках на сучасніші та технологічніші іграшки у дитячих садках на сучасніші та технологічніші. Замість іграшкових м’ясорубок та телевізорів пропонують закупити сучасніші види розваг— моделі мобільних телефонів, пральних машин, фотоапаратів, мікроскопів та комп’ютерів. Саме вони, на думку представників Міністерства освіти і науки, мають стати основним інструментом навчання та виховання у дитячих садках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: