fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Названо переможців інкубаційної програми для fintech-стартапів

Nazvano peremožciv inkubacijnoї programy dlja fintech-startapiv
1991 Open Data Incubator, ОТП Банк та НБУ назвали кращих випускників їхньої спільної інкубаційної програми для fintech-стартапів Open Banking Lab. Переможець отримав приз у розмірі $10 тисяч
1991 Open Data Incubator, OTP Bank ta NBU nazvaly kraščyh vypusknykiv їhńoї spiľnoї inkubacijnoї programy dlja fintech-startapiv Open Banking Lab. Peremožeć otrymav pryz u rozmiri $10 tysjač
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  21 березня відбувся demo day — випускний — інкубаційної програми Open Banking Lab, в якій взяли участь українські стартапи, котрі розробляють для банків та інших фінансових організацій рішення, що працюють на основі відкритих даних. Open Banking Lab — перша в Україні ініціатива, що просуває концепцію відкритого банкінгу. В рамках програми 1991 Open Data Incubator підтримує стартапи, які розробляють продукти на основі відкритих банківських даних. Генеральним партнером і спонсором проекту виступає АТ ОТП Банк. Доступ до open data і корпоративних API надали НБУ та ОТП Банк. Хто опинився серед переможців-щасливчиків. Організаторами програми виступили некомерційний інкубатор 1991 Open Data Incubator, ОТП Банк та Національний банк України. Учасників було відібрано в листопаді 2017 року на спеціальному дводенному хакатоні. За результатами відбіркового змагання місця в Open Banking Lab отримали: bNnesis — рішення, що допомагає банкам розуміти позичальників ChurnAI (Artificial Intelligence Routing by CML team) — рішення, яке прогнозує і допомагає попередити відтік клієнтів банків Future Agro Finance (Agro RSI) — платформа, що зєднує агросектор і фінансові організації CoinyPay — платіжне рішення YouScore — АРІ-сервіс для оцінки благонадійності і потенціалу компанії SkyService Fin — хмарні каси, контроль роботи торгової точки 24/7 CyberDataVizor — рішення в області кібербезпеки онлайн-банкінгу MarketBOX — платформа для аналітики роботи маркетплейсів. Протягом трьох місяців учасники працювали на території 1991 Civic Tech Center, відвідували лекції, зустрічалися з менторами та працювали з відкритими даними й API Національного банку України та ОТП Банку. За результатами інкубації кращим стартапом був визнаний YouScore. Збираючи і аналізуючи відкриті дані, YouScore допомагає банку оцінити благонадійність клієнта. Збираючи і аналізуючи відкриті дані, YouScore від компанії YouControl допомагає банку оцінити благонадійність клієнта. До речі систему YouControl раніше вже оцінили, серед інших, Національний банк України і Державна фіскальна служба. У держустановах вважають, що завдяки такому рішенню компанії, що порушують законодавство, не отримають доступу до фінансових інструментів. Команда YouScore отримала приз в розмірі $10 тисяч, а також підтримку ОТП Банку в розвитку їхньої скорингової системи. Ще 3 команди запустять пілотні версії своїх продуктів в партнерстві з ОТП Банком. Таку можливість отримали Future Agro Finance, CoinyPay і bNesis. Нагадаємо, що в лютому  у Києві завершилася перша в Україні масштабна програма для фінтех-стартапів FINTECH MASTER, яку в партнерстві реалізували Mastercard та 1991 Open Data Incubator за підтримки Національного Банку України.
Реклама 👇 Замовити

21 березня відбувся demo day — «випускний» — інкубаційної програми Open Banking Lab, в якій взяли участь українські стартапи, котрі розробляють для банків та інших фінансових організацій рішення, що працюють на основі відкритих даних. Open Banking Lab — перша в Україні ініціатива, що просуває концепцію відкритого банкінгу. В рамках програми 1991 Open Data Incubator підтримує стартапи, які розробляють продукти на основі відкритих банківських даних. Генеральним партнером і спонсором проекту виступає АТ «ОТП Банк». Доступ до open data і корпоративних API надали НБУ та ОТП Банк.

Хто опинився серед переможців-щасливчиків

Організаторами програми виступили некомерційний інкубатор 1991 Open Data Incubator, ОТП Банк та Національний банк України. Учасників було відібрано в листопаді 2017 року на спеціальному дводенному хакатоні. За результатами відбіркового змагання місця в Open Banking Lab отримали:

  • bNnesis — рішення, що допомагає банкам розуміти позичальників
  • ChurnAI (Artificial Intelligence Routing by CML team) — рішення, яке прогнозує і допомагає попередити відтік клієнтів банків
  • Future Agro Finance (Agro RSI) — платформа, що з’єднує агросектор і фінансові організації
  • CoinyPay — платіжне рішення
  • YouScore — АРІ-сервіс для оцінки благонадійності і потенціалу компанії
  • SkyService Fin — хмарні каси, контроль роботи торгової точки 24/7
  • CyberDataVizor — рішення в області кібербезпеки онлайн-банкінгу
  • MarketBOX — платформа для аналітики роботи маркетплейсів.

Протягом трьох місяців учасники працювали на території 1991 Civic Tech Center, відвідували лекції, зустрічалися з менторами та працювали з відкритими даними й API Національного банку України та ОТП Банку.

За результатами інкубації кращим стартапом був визнаний YouScore. Збираючи і аналізуючи відкриті дані, YouScore допомагає банку оцінити благонадійність клієнта. Збираючи і аналізуючи відкриті дані, YouScore від компанії YouControl допомагає банку оцінити благонадійність клієнта. До речі систему YouControl раніше вже оцінили, серед інших, Національний банк України і Державна фіскальна служба. У держустановах вважають, що завдяки такому рішенню компанії, що порушують законодавство, не отримають доступу до фінансових інструментів. Команда YouScore отримала приз в розмірі $10 тисяч, а також підтримку ОТП Банку в розвитку їхньої скорингової системи.

Ще 3 команди запустять пілотні версії своїх продуктів в партнерстві з ОТП Банком. Таку можливість отримали Future Agro Finance, CoinyPay і bNesis.

Нагадаємо, що в лютому  у Києві завершиласяНазвано переможців інкубаційної програми для fintech-стартапів 1У Києві проведуть фінал програми для fintech-стартапів перша в Україні масштабна програма для фінтех-стартапів FINTECH MASTER, яку в партнерстві реалізували Mastercard та 1991 Open Data Incubator за підтримки Національного Банку України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: