fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Команда українського медіаплеєра збирає $1 млн

Komanda ukraїnśkogo mediaplejera zbyraje $1 mln
Українська компанія Coppertino оголосила про старт краудінвестингової кампанії на розвиток свого продукту VOX Player. Це звичайний раунд інвестування, в його ході розраховують зібрати від $100 000 до $ 1 млн. Проінвестувати продукт можуть всі бажаючі, мінімальна сума – $100. Краудінвестинг проходить на платформі WeFunder
Ukraїnśka kompanija Coppertino ogolosyla pro start kraudinvestyngovoї kampaniї na rozvytok svogo produktu VOX Player. Ce zvyčajnyj raund investuvannja, v jogo hodi rozrahovujuť zibraty vid $100 000 do $ 1 mln. Proinvestuvaty produkt možuť vsi bažajuči, minimaľna suma – $100. Kraudinvestyng prohodyť na platformi WeFunder
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як і у випадку з краудфандингом, ідея полягає в тому, аби зібрати невеликі суми від великого числа людей. Але на відміну від краудфандинга, краудінвестинг, він же – акціонерний краудфандинг передбачає, що кожен інвестор отримає фінансову частку в компанії, пропорційну до вкладених коштів. Саме таку кампанію розпочала команда українського медіаплеєра. Що відомо про українську розробку. VOX Player – це аудіоплеєр для Mac і iPhone. В майбутньому планують випустити і версію під Android, який дозволяє налаштовувати звук за допомогою розширених функцій аудіо та зберігати всю свою музику в необмеженому хмарному сховищі. У плеєра близько 300 000 активних користувачів на місяць, дохід сервісу, за даними компанії, становить $ 27 000 в місяць. Додаток завантажено 600 000 разів для iPhone і 1,2 млн разів – для Mac. VOX Player – найвідоміший продукт Coppertino. Плеєр створювали на основі розробки італійця Алессіо Нонни, який в 2011 році продав його Coppertino в обмін на міноритарну частку в проекті. У 2013 році компанія залучила $ 400 000 посівних інвестицій, а в 2014 закрила ще один раунд – стартап підтримали фонди AVentures Capital і TA Venture, а також засновник аутсорсингової компанії Ciklum Торбен Майгаард. Як і в стандартній краудфандинговой моделі, інвесторам пропонуються різні бонуси, в залежності від вкладеної суми. Тим, хто проінвестував $500, обіцяють безкоштовну довічну підписку на VOX Premium, $10 000 – довічну підписку, фірмову футболку і DAC USB. На момент написання матеріалу у компанії вже 18 інвесторів і зібрана сума в $8061. Нагадаємо, що українець Олексій Тищенко створив оригінальний аксесуар. Його призначено для усіх, хто захоплюється творчою фотозйомкою та експериментує в Instagram. Він презентував на платформі колективного фінансування Indiegogo мобільну лампу на основі LED-технології. Її особливість — можливість пристрою змінювати кольори світла та регулювати роботу лампи за допомогою смартфона через окремий додаток.
Реклама 👇 Замовити

Як і у випадку з краудфандингом, ідея полягає в тому, аби зібрати невеликі суми від великого числа людей. Але на відміну від краудфандинга, краудінвестинг, він же – акціонерний краудфандинг передбачає, що кожен інвестор отримає фінансову частку в компанії, пропорційну до вкладених коштів. Саме таку кампанію розпочала команда українського медіаплеєра.

Що відомо про українську розробку

VOX Player – це аудіоплеєр для Mac і iPhone. В майбутньому планують випустити і версію під Android, який дозволяє налаштовувати звук за допомогою розширених функцій аудіо та зберігати всю свою музику в необмеженому хмарному сховищі. У плеєра близько 300 000 активних користувачів на місяць, дохід сервісу, за даними компанії, становить $ 27 000 в місяць. Додаток завантажено 600 000 разів для iPhone і 1,2 млн разів – для Mac.

VOX Player – найвідоміший продукт Coppertino. Плеєр створювали на основі розробки італійця Алессіо Нонни, який в 2011 році продав його Coppertino в обмін на міноритарну частку в проекті. У 2013 році компанія залучила $ 400 000 посівних інвестицій, а в 2014 закрила ще один раунд – стартап підтримали фонди AVentures Capital і TA Venture, а також засновник аутсорсингової компанії Ciklum Торбен Майгаард.

Як і в стандартній краудфандинговой моделі, інвесторам пропонуються різні бонуси, в залежності від вкладеної суми. Тим, хто проінвестував $500, обіцяють безкоштовну довічну підписку на VOX Premium, $10 000 – довічну підписку, фірмову футболку і DAC USB.

На момент написання матеріалу у компанії вже 18 інвесторів і зібрана сума в $8061.

Нагадаємо, що українець Олексій Тищенко створивКоманда українського медіаплеєра збирає $1 млн 1Українці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів оригінальний аксесуар. Його призначено для усіх, хто захоплюється творчою фотозйомкою та експериментує в Instagram. Він презентував на платформі колективного фінансування Indiegogo мобільну лампу на основі LED-технології. Її особливість — можливість пристрою змінювати кольори світла та регулювати роботу лампи за допомогою смартфона через окремий додаток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: