fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Instagram з’явилася нова кнопка

V Instagram z'javylasja nova knopka
Соціальна мережа Instagram змінить підхід до показу постів в новинній стрічці. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії. Відзначається, що нововведення допоможе користувачам бачити найбільш актуальний контент
Sociaľna mereža Instagram zminyť pidhid do pokazu postiv v novynnij stričci. Pro ce povidomljajeťsja v oficijnomu blozi kompaniї. Vidznačajeťsja, ščo novovvedennja dopomože korystuvačam bačyty najbiľš aktuaľnyj kontent
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники запустили тест кнопки Нові пости. Кнопка дозволить самостійно вирішувати, в який момент користувач хоче оновити стрічку. Що відомо про нову функцію. Якщо користувач натисне на цю кнопку, то потрапить на останній опублікований контент вгорі стрічки. Якщо не натисне – продовжить дивитися пости, опубліковані на момент початку перегляду стрічки. У Instagram сподіваються, що новий підхід порадує користувачів. Наголошують, що стрічка у соцмережі тепер стане актуальнішою. Також розробники вирішили внести ще одну зміну, за яким недавно опубліковані пости будуть показуватися вище. Нагадаємо, що Instagram запустила текстові розповіді у розділі Stories.  За допомогою Type користувачі зможуть ділитися повідомленнями, що складаються тільки з текстової інформації.Тестування такої альтернативи фотографій і відео почалося в грудні 2017-го серед користувачів в Японії. Зараз оцінити нові можливості соцмережі можуть і деякі групи користувачів з Європи. Додамо, що соцмережа обмежила світлини із дикими тваринами. Команда вирішила застерегти любителів селфі від знімків з представниками дикої природи — особливо якщо при цьому порушено норми етичного ставлення до тварин. Якщо користувач захоче опублікувати світлину із дикими тваринами, то побачить попередження про правила користування соціальною мережею. Instagram запроваджує обмеження на фото із жорстоким ставленням до тварин та продаж тварин чи їхніх органів для тих видів, які підлягають охороні за законом. Команда соцмережі спільно з міжнародною організацією World Animal Protection склали перелік гештеґів, які пов’язані із насильством над тваринами. До них увійшли, зокрема, #slothselfie, #koalaselfie, #tigerselfie. Тепер ці мітки підпадають під заборону для використання.
Реклама 👇 Замовити

Розробники запустили тест кнопки «Нові пости». Кнопка дозволить самостійно вирішувати, в який момент користувач хоче оновити стрічку.

Що відомо про нову функцію

Якщо користувач натисне на цю кнопку, то потрапить на останній опублікований контент вгорі стрічки. Якщо не натисне – продовжить дивитися пости, опубліковані на момент початку перегляду стрічки. У Instagram сподіваються, що новий підхід порадує користувачів. Наголошують, що стрічка у соцмережі тепер стане актуальнішою. Також розробники вирішили внести ще одну зміну, за яким недавно опубліковані пости будуть показуватися вище.

Нагадаємо, що Instagram запустилаВ Instagram з'явилася нова кнопка 1Instagram запустила текстові розповіді в розділі Stories текстові розповіді у розділі Stories.  За допомогою «Type» користувачі зможуть ділитися повідомленнями, що складаються тільки з текстової інформації.Тестування такої альтернативи фотографій і відео почалося в грудні 2017-го серед користувачів в Японії. Зараз оцінити нові можливості соцмережі можуть і деякі групи користувачів з Європи.

Додамо, що соцмережа обмежилаВ Instagram з'явилася нова кнопка 2В Instagram обмежать селфі з дикими тваринами світлини із дикими тваринами. Команда вирішила застерегти любителів селфі від знімків з представниками дикої природи — особливо якщо при цьому порушено норми етичного ставлення до тварин.

Якщо користувач захоче опублікувати світлину із дикими тваринами, то побачить попередження про правила користування соціальною мережею. Instagram запроваджує обмеження на фото із жорстоким ставленням до тварин та продаж тварин чи їхніх органів для тих видів, які підлягають охороні за законом. Команда соцмережі спільно з міжнародною організацією World Animal Protection склали перелік гештеґів, які пов’язані із насильством над тваринами. До них увійшли, зокрема, #slothselfie, #koalaselfie, #tigerselfie. Тепер ці мітки підпадають під заборону для використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: