fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Франція допоможе із відбудовою східних регіонів

Francija dopomože iz vidbudovoju shidnyh regioniv
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан зустрівся з родичами українських полонених та колишніми політв'язнями. Запевнив, що Франція, як і раніше, підтримує суверенітет України, не визнає анексію Криму та зробить усе можливе для повернення українських бранців – як політв'язнів, так і військовополонених додому
Ministr zakordonnyh sprav Franciї Žan-Iv Le Drian zustrivsja z rodyčamy ukraїnśkyh polonenyh ta kolyšnimy politv'jaznjamy. Zapevnyv, ščo Francija, jak i raniše, pidtrymuje suverenitet Ukraїny, ne vyznaje aneksiju Krymu ta zrobyť use možlyve dlja povernennja ukraїnśkyh branciv – jak politv'jazniv, tak i vijśkovopolonenyh dodomu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час перемовин із головою вітчизняного МЗС Павлом Клімкіним також повідомив: Франція виділить півмільйона євро гуманітарним фондам, що працюють на Донбасі. На що скерують кошти. Кошти спрямують на харчову безпеку регіону. Крім того, обіцяють профінансувати відбудову школи у прифронтовій Красногорівці та водонасосної станції у Попасній. Говорили й про співпрацю в інших галузях, зокрема, в енергетичній. Нагадаємо, що уряд виділив 50 млн на відновлення інфраструктури на Луганщині. Володимир Гройсман зазначив, що виділені кошти скерують на ремонт ушкоджених доріг регіону. Незабаром розпочнуться переговори із представниками військово-цивільної адміністрації. Вже органи влади на місцях вирішать , як доцільно та раціонально освоїти кошти. Нагадаємо, що Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти. Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн. Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати.  
Реклама 👇 Замовити

Під час перемовин із головою вітчизняного МЗС Павлом Клімкіним також повідомив: Франція виділить півмільйона євро гуманітарним фондам, що працюють на Донбасі.

На що скерують кошти

Кошти спрямують на харчову безпеку регіону. Крім того, обіцяють профінансувати відбудову школи у прифронтовій Красногорівці та водонасосної станції у Попасній. Говорили й про співпрацю в інших галузях, зокрема, в енергетичній.

Нагадаємо, що уряд виділивФранція допоможе із відбудовою східних регіонів 1Уряд виділив 50 млн на відновлення інфраструктури на Луганщині 50 млн на відновлення інфраструктури на Луганщині. Володимир Гройсман зазначив, що виділені кошти скерують на ремонт ушкоджених доріг регіону. Незабаром розпочнуться переговори із представниками військово-цивільної адміністрації. Вже органи влади на місцях вирішать , як доцільно та раціонально освоїти кошти.

Нагадаємо, що Донеччина отримаєФранція допоможе із відбудовою східних регіонів 2Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти 777 млн на інвестиційні проекти. Зазначена сума на проекти є найбільшою в Україні щодо фінансування регіонів. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн.

Від міст, районів, ОТГ та структурних підрозділів ДонОДА подано 150 проектів на суму 1 млрд 315 млн 905 тисяч гривень. Департаменту економіки доручили провести навчання нових членів комісії, а також опрацювати систему оцінювання так, щоб прибрати конфлікт інтересів; преференцій для об’єднаних територіальних громад вирішили не надавати.

 

Джерело: 5 канал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: