fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Богдан» вироблятиме електричні спецмашини для Данії

«Bogdan» vyrobljatyme elektryčni specmašyny dlja Daniї
Датська компанія Banke Electromotive та луцький «Автоскладальний завод №1» «Богдан Моторс» уклали договори на розробку моделі конструкції вантажного автомобіля та виготовлення вантажівок для збору сміття муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу. Про це йдеться у прес-релізі компанії
Datśka kompanija Banke Electromotive ta lućkyj «Avtoskladaľnyj zavod №1» «Bogdan Motors» uklaly dogovory na rozrobku modeli konstrukciї vantažnogo avtomobilja ta vygotovlennja vantaživok dlja zboru smittja municypalitetamy mist po vśomu Jevropejśkomu Sojuzu. Pro ce jdeťsja u pres-relizi kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Богдан розраховує виготовити для Данії в 2018 році щонайменше 15 електричних вантажівок. Загалом потреба Banke Electromotive становить близько 200 автомобілів на рік. Коли розпочнуть серійне виробництво машин. Перший автомобіль буде виготовлено влітку цього року. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажних авто для Західної Європи буде розпочато в поточному році. За словами директора Богдан Моторс Дмитра Писаного, підписання цього договору західноєвропейською компанією – це підтвердження високої кваліфікації працівників Конструкторського Бюро Богдан Моторс. Що відомо про замовника . Banke Electromotive – це датська компанія, яка займається розробкою та виготовленням 100% електричних вантажних автомобілів для муніципального використання та компонентів для них для ринку ЄС. Наразі це надзвичайно перспективний напрямок, так як в більшій частині європейських міст з 2025 року планується повністю заборонити в’їзд легкових і вантажних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Мова йде не лише про малі пасажирські авто, але й спецтехніку – весь транспорт повинен бути електричним.  Для Богдан Моторс тема електротранспорту – не нова. Підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробуса для Польщі та кузовів електробусів для Франції. Нагадаємо, Богдан вироблятиме кузова для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони підписали відповідний контракт. У рамках першого контракту український виробник поставить Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. Богдан розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому.
Реклама 👇 Замовити

«Богдан» розраховує виготовити для Данії в 2018 році щонайменше 15 електричних вантажівок. Загалом потреба Banke Electromotive становить близько 200 автомобілів на рік.

Коли розпочнуть серійне виробництво машин

Перший автомобіль буде виготовлено влітку цього року. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажних авто для Західної Європи буде розпочато в поточному році. За словами директора «Богдан Моторс» Дмитра Писаного, підписання цього договору західноєвропейською компанією – це підтвердження високої кваліфікації працівників Конструкторського Бюро «Богдан Моторс».

Що відомо про замовника 

Banke Electromotive – це датська компанія, яка займається розробкою та виготовленням 100% електричних вантажних автомобілів для муніципального використання та компонентів для них для ринку ЄС. Наразі це надзвичайно перспективний напрямок, так як в більшій частині європейських міст з 2025 року планується повністю заборонити в’їзд легкових і вантажних автомобілів, оснащених дизельними двигунами внутрішнього згоряння. Мова йде не лише про малі пасажирські авто, але й спецтехніку – весь транспорт повинен бути електричним.  Для «Богдан Моторс» тема електротранспорту – не нова. Підприємство має досвід виготовлення найсучасніших тролейбусів для України та Європи, електробуса для Польщі та кузовів електробусів для Франції.
Нагадаємо, «Богдан» вироблятиме«Богдан» вироблятиме електричні спецмашини для Данії 1«Богдан» випускатиме корпуси для французьких електробусів кузова для електричних автобусів французької компанії Bluebus. Сторони підписали відповідний контракт. У рамках першого контракту український виробник поставить Bluebus п’ять 12-метрових кузовів. Замовник отримає їх до кінця травня. «Богдан» розраховує на подовження контракту та поглиблення співпраці у майбутньому.

Теґи: експорт
Джерело: Богдан

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: