fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У травні з Одещини до Румунії можна буде дістатися через Дунай

U travni z Odeščyny do Rumuniї možna bude distatysja čerez Dunaj

Саме на цей період анонсований запуск поромної переправи Орлівка-Ісакча. Будівництво вже увійшло у фінальну стадію. Найближчим часом тут очікується відкриття контрольно-пропускного пункту
Same na cej period anonsovanyj zapusk poromnoї perepravy Orlivka-Isakča. Budivnyctvo vže uvijšlo u finaľnu stadiju. Najblyžčym časom tut očikujeťsja vidkryttja kontroľno-propusknogo punktu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівництво переправи з села Орлівки Ренійського району Одеської області до румунського міста Ісакча через Дунай стартувало восени 2015 року. Як працюватиме переправа. На переправі будуть працювати 4 пороми з осадкою 1,5 метра. Відстань між українським і румунським берегами на переправі складе близько 900 метрів. Вартість проекту становить €12 млн. Нагадаємо, що Україна та Білорусь відновлюють річкове судноплавство. На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство. Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу річка-море. Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом. Додамо, що Нібулон запускає новий вид транспортного сполучення на півдні України. Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа Нібулон запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.
Реклама 👇 Замовити

Будівництво переправи з села Орлівки Ренійського району Одеської області до румунського міста Ісакча через Дунай стартувало восени 2015 року.

Як працюватиме переправа

На переправі будуть працювати 4 пороми з осадкою 1,5 метра. Відстань між українським і румунським берегами на переправі складе близько 900 метрів. Вартість проекту становить €12 млн.

Нагадаємо, що Україна та Білорусь відновлюють річкове судноплавство. На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство. Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу «річка-море».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом.

Додамо, що «Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на півдні України. Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа «Нібулон» запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: