fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У травні з Одещини до Румунії можна буде дістатися через Дунай

U travni z Odeščyny do Rumuniї možna bude distatysja čerez Dunaj
Саме на цей період анонсований запуск поромної переправи Орлівка-Ісакча. Будівництво вже увійшло у фінальну стадію. Найближчим часом тут очікується відкриття контрольно-пропускного пункту
Same na cej period anonsovanyj zapusk poromnoї perepravy Orlivka-Isakča. Budivnyctvo vže uvijšlo u finaľnu stadiju. Najblyžčym časom tut očikujeťsja vidkryttja kontroľno-propusknogo punktu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівництво переправи з села Орлівки Ренійського району Одеської області до румунського міста Ісакча через Дунай стартувало восени 2015 року. Як працюватиме переправа. На переправі будуть працювати 4 пороми з осадкою 1,5 метра. Відстань між українським і румунським берегами на переправі складе близько 900 метрів. Вартість проекту становить €12 млн. Нагадаємо, що Україна та Білорусь відновлюють річкове судноплавство. На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство. Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу річка-море. Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом. Додамо, що Нібулон запускає новий вид транспортного сполучення на півдні України. Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа Нібулон запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.
Реклама 👇 Замовити

Будівництво переправи з села Орлівки Ренійського району Одеської області до румунського міста Ісакча через Дунай стартувало восени 2015 року.

Як працюватиме переправа

На переправі будуть працювати 4 пороми з осадкою 1,5 метра. Відстань між українським і румунським берегами на переправі складе близько 900 метрів. Вартість проекту становить €12 млн.

Нагадаємо, що Україна та Білорусь відновлюютьУ травні з Одещини до Румунії можна буде дістатися через Дунай 1Україна та Білорусь відновлять річкове судноплавство річкове судноплавство. На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство. Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу «річка-море».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом.

Додамо, що «Нібулон» запускаєУ травні з Одещини до Румунії можна буде дістатися через Дунай 2«Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на Півдні новий вид транспортного сполучення на півдні України. Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа «Нібулон» запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: