fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надає Україні €100 млн на реконструкцію Бескидського тунелю

JeBRR nadaje Ukraїni €100 mln na rekonstrukciju Beskydśkogo tunelju
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділив €100 млн на реконструкцію Бескидського тунелю – другого за довжиною залізничного тунелю України, прокладеного через Карпати до європейських країн
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku (JeBRR) vydilyv €100 mln na rekonstrukciju Beskydśkogo tunelju – drugogo za dovžynoju zaliznyčnogo tunelju Ukraїny, prokladenogo čerez Karpaty do jevropejśkyh kraїn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бескидський тунель побудували ще 1886 року. На жаль, за минулі десятиліття він вийшов з ладу, конструкція почала протікати і підмерзати взимку. За кошти ЄБРР його стан покращать. Що відомо про проект реконструкції . Тунель розрахований виключно на один поїзд. Тому поїзди мали проїжджати по черзі на маленькій швидкості – близько 15 км/год. На кредит від ЄБРР вдалося побудувати замість однієї дві пари рейкових шляхів, стійких до низьких температур. Пропускна здатність Бескидського тунелю збільшиться щонайменше удвічі. Головний інженер-будівельник Західної філії Укрзалізниці Володимир Харлан зазначив, що з цим проектом Україна рухається в бік Європи. Відкриття оновленого Бескидського тунелю заплановано на середину 2018 року. Нагадаємо, що ЄБРР надає Україні також значну фінансову допомогу на кліматичні інновації. Україна стала першою країною, де європейський банк запустив проект, де  фінансово підтримуватимуть кліматичні інновації – програму інноваційних ваучерів. Офіційний запуск програми відбувся на початку березня 2017 року. 10 компаній з різних куточків України вже отримали €400 тис на підтримку своїх розробок. Програма є частиною глобального проекту ЄБРР – FINTECC, основний напрям діяльності якого – допомога країнам, де працює ЄБРР в реалізації інноваційних кліматичних технологій. Додамо, що нещодавно європейський банк анонсував виділення інвестицій на модернізацію металургійного гіганта України. Інвестиції складуть $350 млн. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття.
Реклама 👇 Замовити

Бескидський тунель побудували ще 1886 року. На жаль, за минулі десятиліття він вийшов з ладу, конструкція почала протікати і підмерзати взимку. За кошти ЄБРР його стан покращать.

Що відомо про проект реконструкції 

Тунель розрахований виключно на один поїзд. Тому поїзди мали проїжджати по черзі на маленькій швидкості – близько 15 км/год. На кредит від ЄБРР вдалося побудувати замість однієї дві пари рейкових шляхів, стійких до низьких температур. Пропускна здатність Бескидського тунелю збільшиться щонайменше удвічі. Головний інженер-будівельник Західної філії «Укрзалізниці» Володимир Харлан зазначив, що з цим проектом Україна «рухається в бік Європи». Відкриття оновленого Бескидського тунелю заплановано на середину 2018 року.

Нагадаємо, що ЄБРР надаєЄБРР надає Україні €100 млн на реконструкцію Бескидського тунелю 1ЄБРР надає Україні €400 тис на кліматичні інновації Україні також значну фінансову допомогу на кліматичні інновації. Україна стала першою країною, де європейський банк запустив проект, де  фінансово підтримуватимуть кліматичні інновації – програму інноваційних ваучерів. Офіційний запуск програми відбувся на початку березня 2017 року. 10 компаній з різних куточків України вже отримали €400 тис на підтримку своїх розробок. Програма є частиною глобального проекту ЄБРР – FINTECC, основний напрям діяльності якого – допомога країнам, де працює ЄБРР в реалізації інноваційних кліматичних технологій.

Додамо, що нещодавно європейський банк анонсувавЄБРР надає Україні €100 млн на реконструкцію Бескидського тунелю 2ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України виділення інвестицій на модернізацію металургійного гіганта України. Інвестиції складуть $350 млн. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Дмитро

Це про старий? Бо рік 1886.
Чи про новий? Бо "Відкриття оновленого Бескидського тунелю заплановано на середину 2018 року."
Щось у вас змішалось все в купу, здається...

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: