fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилася державна установа із залучення інвестицій

V Ukraїni z'javylasja deržavna ustanova iz zalučennja investycij
Уряд ухвалив рішення про створення державної установи “Офіс залучення інвестицій” (UkraineInvest). Відповідне розпорядження міністри схвалили на засіданні 21 березня, передає УНН
Urjad uhvalyv rišennja pro stvorennja deržavnoї ustanovy “Ofis zalučennja investycij” (UkraineInvest). Vidpovidne rozporjadžennja ministry shvalyly na zasidanni 21 bereznja, peredaje UNN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер постійно діючий дорадчий орган при Кабміні, Офіс залучення інвестицій, перетворюється на державну установу. Яка мета новоспеченого органу. Метою Офісу, як і раніше, лишиться залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни. Нагадаємо, що інвестиції в українські ІТ-компаніії встановили рекорд. Після спаду в 2016 році, в Україні спостерігається рекордне зростання інвестицій – загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії становив $265 млн за 2017 рік, що втричі (на 231%) більше показників 2016 року. Згідно з дослідженням, у 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% з них передовими були іноземні інвестиційні фонди (напр. General Catalyst, IVP, Spark і Almaz Capital), але за участю українських інвесторів. Іноземний капітал склав 96% загального обсягу інвестицій, при тому що в 2016 році і раніше розподіл зовнішнього і локального капіталу було практично рівним. Додамо, що ЄБРР надає значні інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України. Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти. $150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер постійно діючий дорадчий орган при Кабміні, Офіс залучення інвестицій, перетворюється на державну установу.

Яка мета новоспеченого органу

Метою Офісу, як і раніше, лишиться залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

Нагадаємо, що інвестиції в українські ІТ-компаніії встановилиВ Україні з'явилася державна установа із залучення інвестицій 1Інвестиції в українські ІТ-компанії минулоріч встановили рекорд рекорд. Після спаду в 2016 році, в Україні спостерігається рекордне зростання інвестицій – загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії становив $265 млн за 2017 рік, що втричі (на 231%) більше показників 2016 року.

Згідно з дослідженням, у 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% з них передовими були іноземні інвестиційні фонди (напр. General Catalyst, IVP, Spark і Almaz Capital), але за участю українських інвесторів. Іноземний капітал склав 96% загального обсягу інвестицій, при тому що в 2016 році і раніше розподіл зовнішнього і локального капіталу було практично рівним.

Додамо, що ЄБРР надаєВ Україні з'явилася державна установа із залучення інвестицій 2ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України значні інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України. Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти.

$150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: