fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нідерланди запроваджуватимуть «зелені» проекти в Україні

Niderlandy zaprovadžuvatymuť «zeleni» proekty v Ukraїni
У рамках візиту до м. Енсхеде (Нідерланди) на чолі української делегації Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у 5-й Конференції з питань інновацій та підприємництва у регіонах, де разом з експертним та бізнес-середовищем обговорив можливості співпраці України та Нідерландів у впровадженні спільних інвестиційних проектів «чистої» енергетики
U ramkah vizytu do m. Enshede (Niderlandy) na čoli ukraїnśkoї delegaciї Golova Derženergoefektyvnosti Sergij Savčuk vzjav učasť u 5-j Konferenciї z pytań innovacij ta pidpryjemnyctva u regionah, de razom z ekspertnym ta biznes-seredovyščem obgovoryv možlyvosti spivpraci Ukraїny ta Niderlandiv u vprovadženni spiľnyh investycijnyh proektiv «čystoї» energetyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Голова Агентства презентував голландським інвесторам та компаніям колосальний ресурсний та інвестиційний потенціал на зелені проекти в Україні, окресливши здобутки, сприятливе регуляторне поле та цілі Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року. Чому Нідерланди – цінний партнер . Україна цінує можливість об’єднати зусилля із Нідерландами та запровадити вигідні проекти, залучаючи нідерландські технології, знання, досвід та інвестиції. Як відомо, Нідерланди впроваджують 28-у Директиву ЄС і мають на меті досягти 14% зеленої енергії у кінцевому енергоспоживанні до 2020 року. У Нідерландах біоенергетика складає значну частку у первинному постачанні енергії з відновлюваних джерел. Біоенергетика дозволяє не лише згенерувати необхідну чисту енергію, а й активізувати розвиток сільського господарства. Нідерланди відомі своїми інноваційними розробками у біоенергетиці. Зокрема, створено технологію прямої переробки органічного матеріалу з бетапроцесом для виробництва біоетанолу. Цей спосіб підвищує ефективність генерації біоетанолу і є особливо успішним під час переробки цукрового буряка. иТака технологія виробництва біоетанолу може бути особливо корисна Україні, враховуючи її колосальний аграрний потенціал. Учасники української делегації ознайомилися із ще однією сучасною технологією генерації біопалива – піролізом. Так, у м. Хенгело відвідали один з найперших в Європі заводів із виробництва піролізного біопалива з деревної біомаси - Empyro. Завод щогодини перетворює 5 тонн біомаси у 3,5 тонн піролізного палива для опалювальної установки компанії Фрісланд Кампіна. Решта біомаси використовується для генерації електроенергії та пари. Нагадаємо, що із нового року Україна стала повноправним членом агентства із зеленої енергетики. Тепер Україна буде офіційним учасником щорічних засідань Асамблеї IRENA, де законодавці та підприємці понад 150 країн світу визначають курс подальших дій та рішень заради зменшення енергозалежності та розвитку чистої енергетики. На часі дізнатися, що означатимуть для нашої країни ці зміни.
Реклама 👇 Замовити

Голова Агентства презентував голландським інвесторам та компаніям колосальний ресурсний та інвестиційний потенціал на «зелені» проекти в Україні, окресливши здобутки, сприятливе регуляторне поле та цілі Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року.

Чому Нідерланди – цінний партнер 

Україна цінує можливість об’єднати зусилля із Нідерландами та запровадити вигідні проекти, залучаючи нідерландські технології, знання, досвід та інвестиції. Як відомо, Нідерланди впроваджують 28-у Директиву ЄС і мають на меті досягти 14% «зеленої» енергії у кінцевому енергоспоживанні до 2020 року. У Нідерландах біоенергетика складає значну частку у первинному постачанні енергії з відновлюваних джерел. Біоенергетика дозволяє не лише згенерувати необхідну «чисту» енергію, а й активізувати розвиток сільського господарства.

Нідерланди відомі своїми інноваційними розробками у біоенергетиці. Зокрема, створено технологію прямої переробки органічного матеріалу з бетапроцесом для виробництва біоетанолу. Цей спосіб підвищує ефективність генерації біоетанолу і є особливо успішним під час переробки цукрового буряка. иТака технологія виробництва біоетанолу може бути особливо корисна Україні, враховуючи її колосальний аграрний потенціал.

Учасники української делегації ознайомилися із ще однією сучасною технологією генерації біопалива – піролізом. Так, у м. Хенгело відвідали один з найперших в Європі заводів із виробництва піролізного біопалива з деревної біомаси – «Empyro». Завод щогодини перетворює 5 тонн біомаси у 3,5 тонн піролізного палива для опалювальної установки компанії «Фрісланд Кампіна». Решта біомаси використовується для генерації електроенергії та пари.

Нагадаємо, що із нового року Україна сталаНідерланди запроваджуватимуть «зелені» проекти в Україні 1Україна стала повноправним членом агентства із «зеленої» енергетики повноправним членом агентства із «зеленої» енергетики. Тепер Україна буде офіційним учасником щорічних засідань Асамблеї IRENA, де законодавці та підприємці понад 150 країн світу визначають курс подальших дій та рішень заради зменшення енергозалежності та розвитку «чистої» енергетики. На часі дізнатися, що означатимуть для нашої країни ці зміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: