fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Велика двадцятка» розробляє рекомендації щодо криптовалют

«Velyka dvadcjatka» rozrobljaje rekomendaciї ščodo kryptovaljut
Світові економічні лідери встановили крайній термін для першого кроку до уніфікованого регулювання криптовалюти. Дедлайн щодо внесення відповідних рекомендацій встановили до липня 2018 року
Svitovi ekonomični lidery vstanovyly krajnij termin dlja peršogo kroku do unifikovanogo reguljuvannja kryptovaljuty. Dedlajn ščodo vnesennja vidpovidnyh rekomendacij vstanovyly do lypnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виступаючи після зустрічі міністрів фінансів країн G20 в Буенос-Айресі, голова Центрального банку Аргентини Фредеріко Штурценеггер повідомив, що представники найбільших економік погодилися з необхідністю пильного вивчення криптовалют. Після цього можна буде розглядати питання їх регулювання. Як здійснюватиметься регулювання криптовалюти . Однак єдності серед великої двадцятки з цього питання немає. Так, президент Центрального банку Бразилії Ілан Голдфайн заявив, що криптовалюта в його країні регулюватися не буде, і що Бразилія не обовязково буде слідувати регулювання цієї чи інших сфер, запропонованих в G20. Тим часом, G20 пообіцяла застосовувати в регулюванні криптовалюти стандарти Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей. Це міжурядовий орган, створений для боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Нагадаємо, що у Сполучених Штатах Америки суд визнав криптовалюту товаром. У постанові сказано, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) має право пред’явити позов про шахрайство Макдоннелла, який, за даними відомства, з січня 2017 створив сервіс Coin Drop Markets і вводив клієнтів в оману, пропонуючи їм консультації з торгівлі криптовалютами. Їх у судовому рішенні названо товаром. В реальності клієнти не отримували порад, за які вони платили. Coin Drop Markets ніколи не реєструвалася в CFTC, а Макдоннелл закрив сайт компанії і перестав відповідати на запити клієнтів. Окружний суддя також виніс попередню судову заборону на адресу Макдоннелла і Coin Drop Markets на участь в товарних угодах. Варто відзначити, що вперше CFTC визнала криптовалюти товаром в 2015 році. Суддя Джек Вайнштейн підтвердив це рішення, заявивши, що CFTC має широку свободу дій для тлумачення федерального закону, що регулює сировинні товари. Додамо, що міністерство фінансів Німеччини підписало постанову, згідно з якою біткоїн визнаний платіжним засобом.
Реклама 👇 Замовити

Виступаючи після зустрічі міністрів фінансів країн G20 в Буенос-Айресі, голова Центрального банку Аргентини Фредеріко Штурценеггер повідомив, що представники найбільших економік погодилися з необхідністю пильного вивчення криптовалют. Після цього можна буде розглядати питання їх регулювання.

Як здійснюватиметься регулювання криптовалюти 

Однак єдності серед «великої двадцятки» з цього питання немає. Так, президент Центрального банку Бразилії Ілан Голдфайн заявив, що криптовалюта в його країні регулюватися не буде, і що Бразилія не обов’язково буде слідувати регулювання цієї чи інших сфер, запропонованих в G20. Тим часом, G20 пообіцяла застосовувати в регулюванні криптовалюти стандарти Групи розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей. Це міжурядовий орган, створений для боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах Америки суд визнав«Велика двадцятка» розробляє рекомендації щодо криптовалют 1У США суд визнав криптовалюту товаром криптовалюту товаром. У постанові сказано, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) має право пред’явити позов про шахрайство Макдоннелла, який, за даними відомства, з січня 2017 створив сервіс Coin Drop Markets і вводив клієнтів в оману, пропонуючи їм консультації з торгівлі криптовалютами. Їх у судовому рішенні названо товаром.

В реальності клієнти не отримували порад, за які вони платили. Coin Drop Markets ніколи не реєструвалася в CFTC, а Макдоннелл закрив сайт компанії і перестав відповідати на запити клієнтів. Окружний суддя також виніс попередню судову заборону на адресу Макдоннелла і Coin Drop Markets на участь в товарних угодах. Варто відзначити, що вперше CFTC визнала криптовалюти товаром в 2015 році. Суддя Джек Вайнштейн підтвердив це рішення, заявивши, що CFTC має широку свободу дій для тлумачення федерального закону, що регулює сировинні товари. Додамо, що міністерство фінансів Німеччини підписало постанову, згідно з якою біткоїн визнаний платіжним засобом.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Ох и намутит делов эта "большая двадцатка". Ох намутит...

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: