fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські розробники презентували юридичний онлайн-сервіс

Ukraїnśki rozrobnyky prezentuvaly jurydyčnyj onlajn-servis
Український стартап AXDRAFT розробив нову платформу: AXDRAFT Business. Вона допомагає підприємцям підготувати документи для створення компанії, найму та звільнення працівників, надання послуг та поставки товарів за кілька хвилин з будь-якого мобільного пристрою. Весь контент на платформі повністю безкоштовний
Ukraїnśkyj startap AXDRAFT rozrobyv novu platformu: AXDRAFT Business. Vona dopomagaje pidpryjemcjam pidgotuvaty dokumenty dlja stvorennja kompaniї, najmu ta zviľnennja pracivnykiv, nadannja poslug ta postavky tovariv za kiľka hvylyn z buď-jakogo mobiľnogo prystroju. Veś kontent na platformi povnistju bezkoštovnyj
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Первинний контент для платформи розробила провідна українська юридична компанія АВЕЛЛУМ, яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності. Завдяки співпраці з іншим відомим українським стартапом – OpenDataBot, AXDRAFT Business також дозволяє автоматично заповнювати інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи безпосередньо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Всі дані доступні в режимі реального часу. На часі дізнатися більше про новий сервіс. Як працює додаток. Створення такої платформи стало можливим завдяки унікальному алгоритму автоматизації – AXDRAFT. Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача. Потім в 1 клік можна отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований. Творці проекту стверджують, що швидкість та якість підготовки документів в AXDRAFT це заслуга цифрової магії. Навіть кнопка створення документу символічно називається MAGIC. AXDRAFT Business співпрацює також з проектом Будуй Своє від Ощадбанку та Марфін Банком. Він також веде переговори з низкою інших провідних банків в Україні, які зацікавлені у розвитку відносин з малим та середнім бізнесом. https://www.youtube.com/watch?v=fCCe2gvA6dI&feature=youtu.be Ідея проекту була презентована у листопаді 2017 року на міжнародному конкурсі інновацій Falling Walls Lab Kyiv 2017. Засновники позиціонують AXDRAFT Business як соціальний проект, що направлений на розвиток підприємництва в Україні і сподіваються, що користувачам сподобається ідея і вони будуть підказувати яким контентом краще наповнювати проект і який функціонал потрібно розвивати надалі.  
Реклама 👇 Замовити

Первинний контент для платформи розробила провідна українська юридична компанія «АВЕЛЛУМ», яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності. Завдяки співпраці з іншим відомим українським стартапом – OpenDataBot, AXDRAFT Business також дозволяє автоматично заповнювати інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи безпосередньо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Всі дані доступні в режимі реального часу. На часі дізнатися більше про новий сервіс.

Як працює додаток

Створення такої платформи стало можливим завдяки унікальному алгоритму автоматизації – AXDRAFT. Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача. Потім в 1 клік можна отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований. Творці проекту стверджують, що швидкість та якість підготовки документів в AXDRAFT це заслуга «цифрової магії». Навіть кнопка створення документу символічно називається «MAGIC».

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

AXDRAFT Business співпрацює також з проектом «Будуй Своє» від Ощадбанку та Марфін Банком. Він також веде переговори з низкою інших провідних банків в Україні, які зацікавлені у розвитку відносин з малим та середнім бізнесом.

Ідея проекту була презентована у листопаді 2017 року на міжнародному конкурсі інновацій Falling Walls Lab Kyiv 2017. Засновники позиціонують AXDRAFT Business як соціальний проект, що направлений на розвиток підприємництва в Україні і сподіваються, що користувачам сподобається ідея і вони будуть підказувати яким контентом краще наповнювати проект і який функціонал потрібно розвивати надалі.

 

Джерело: AXDRAFT

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: