fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рекламні вивіски у Києві можна буде оформити онлайн

Reklamni vyvisky u Kyjevi možna bude oformyty onlajn

Управління реклами київської мерії розробляє онлайн-сервіс, який спростить процедуру повідомлення про встановлення вивіски. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами Олександр Смирнов

Upravlinnja reklamy kyїvśkoї meriї rozrobljaje onlajn-servis, jakyj sprostyť proceduru povidomlennja pro vstanovlennja vyvisky. Pro ce povidomyv načaľnyk Upravlinnja z pytań reklamy Oleksandr Smyrnov

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після запровадження онлайн-сервісу, підприємець залишатиме заяву про розміщення вивіски та пакет необхідних документів в електронному вигляді, а поїздка до дозвільного центру не буде обов’язковою. Як працюватиме ресурс . Ресурс дозволятиме відстежувати статус заявки. Після перевірки зявки управлінням реклами приймається рішення про відповідність або невідповідність вивіски вимогам Порядку розміщення вивісок у місті Києві та надсилається повідомлення. Якщо вивіска не відповідає вимогам Порядку розміщення вивісок, у повідомленні чітко зазначаються невідповідності, рекомендації та строки щодо їх усунення. Робочий орган протягом 10 робочих днів приймає рішення про відповідність чи невідповідність вивіски й інформує заявника. Вхід до системи здійснюватиметься за допомогою особистого ЕЦП (електронного цифрового підпису). Нагадаємо, що Київ також має наміри відмовитися від оголошень та реклами. Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках. У разі порушення правил, підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні пропозиції не в призначених для цього місцях, кожні кілька хвилин надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію. Відтак – не даватиме можливість потенційним покупцям з ними зв’язатися. Рішення підтримали 81 депутат. Нагадаємо, що Київ увійшов у ТОП-20 найзеленіших міст Європи. Рейтинг складено за обома типами міст – малими та великими. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку. Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації.
Реклама 👇 Замовити

Після запровадження онлайн-сервісу, підприємець залишатиме заяву про розміщення вивіски та пакет необхідних документів в електронному вигляді, а поїздка до дозвільного центру не буде обов’язковою.

Як працюватиме ресурс 

Ресурс дозволятиме відстежувати статус заявки. Після перевірки зявки управлінням реклами приймається рішення про відповідність або невідповідність вивіски вимогам Порядку розміщення вивісок у місті Києві та надсилається повідомлення. Якщо вивіска не відповідає вимогам Порядку розміщення вивісок, у повідомленні чітко зазначаються невідповідності, рекомендації та строки щодо їх усунення. Робочий орган протягом 10 робочих днів приймає рішення про відповідність чи невідповідність вивіски й інформує заявника. Вхід до системи здійснюватиметься за допомогою особистого ЕЦП (електронного цифрового підпису).

Нагадаємо, що Київ також має наміри відмовитисяРекламні вивіски у Києві можна буде оформити онлайн 1Київ «очистять» від оголошень та реклами від оголошень та реклами. Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках.

У разі порушення правил, підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні пропозиції не в призначених для цього місцях, кожні кілька хвилин надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію. Відтак – не даватиме можливість потенційним покупцям з ними зв’язатися. Рішення підтримали 81 депутат.

Нагадаємо, що Київ увійшовРекламні вивіски у Києві можна буде оформити онлайн 2Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи у ТОП-20 найзеленіших міст Європи. Рейтинг складено за обома типами міст – малими та великими. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку. Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: