fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зареєстровано проект закону про Нацбюро фінансової безпеки

Zarejestrovano proekt zakonu pro Nacbjuro finansovoї bezpeky
Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна зареєструвала законопроект про Національне бюро фінансової безпеки. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради
Golova komitetu Verhovnoї Rady z pytań podatkovoї ta mytnoї polityky Nina Južanina zarejestruvala zakonoproekt pro Nacionaľne bjuro finansovoї bezpeky. Pro ce jdeťsja na oficijnomu sajti Verhovnoї Rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Національне бюро фінансової безпеки — правоохоронний орган, який може замінити податкову міліцію. У березні 2017 року уряд схвалив законопроект про створення її замінника – Служби фінансових розслідувань (СФР). Законопроект про СФР не знайшов підтримки на рівні парламенту, президента та силових відомств. Що відомо про шлях законопроекту . Нагадаємо, з 1 січня 2017 року податкова міліція виявилася поза законом: депутати помилково виключили з Податкового кодексу положення про податкову міліцію. Новий закон, який би визначив правила її роботи, не зявився. На початку березня Южаніна опублікувала законопроект, яким запропонувала створити правоохоронний орган із спецстатусом, підзвітний президенту та парламенту. За словами нардепа Мустафи Найєма, законопроект не передбачає ліквідацію департаментів розслідування економічних злочинів в СБУ, Фіскальній службі, Нацполіції і ГПУ. Співробітники нового органу матимуть право ініціювати будь-які перевірки і ревізії, а для оперативно-розшукових заходів досить буде аналітичної довідки. Нагадаємо, що Україна реформує систему торговельного захисту. Чинні закони у цій сфері не відповідають вимогам СОТ та сучасній міжнародній практиці, обмежують можливості захисту української промисловості, не містять чіткого розділення повноважень між компетентними органами. Також вони мають недосконалий механізм проведення торговельних розслідувань та застосування заходів та містять термінологічні неточності. Законопроектами пропонується прийняти нову редакцію трьох законів та внести зміни в супутні закони. Зміни стосуються, серед іншого: запровадження двоетапного проведення розслідувань та чітке дотримання строків їхнього проведення, розмежування та уточнення повноважень і функцій компетентних органів, врегулювання участі бізнесу в розслідуваннях та запровадження механізму внесення імпортером фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мит).
Реклама 👇 Замовити

Національне бюро фінансової безпеки — правоохоронний орган, який може замінити податкову міліцію. У березні 2017 року уряд схвалив законопроект про створення її замінника – Служби фінансових розслідувань (СФР). Законопроект про СФР не знайшов підтримки на рівні парламенту, президента та силових відомств.

Що відомо про «шлях» законопроекту 

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року податкова міліція виявилася поза законом: депутати помилково виключили з Податкового кодексу положення про податкову міліцію. Новий закон, який би визначив правила її роботи, не з’явився. На початку березня Южаніна опублікувала законопроект, яким запропонувала створити правоохоронний орган із спецстатусом, підзвітний президенту та парламенту. За словами нардепа Мустафи Найєма, законопроект не передбачає ліквідацію департаментів розслідування економічних злочинів в СБУ, Фіскальній службі, Нацполіції і ГПУ.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Співробітники нового органу матимуть право ініціювати будь-які перевірки і ревізії, а для оперативно-розшукових заходів досить буде аналітичної довідки.

Нагадаємо, що Україна реформуєЗареєстровано проект закону про Нацбюро фінансової безпеки 1Україна реформує систему торговельного захисту систему торговельного захисту. Чинні закони у цій сфері не відповідають вимогам СОТ та сучасній міжнародній практиці, обмежують можливості захисту української промисловості, не містять чіткого розділення повноважень між компетентними органами. Також вони мають недосконалий механізм проведення торговельних розслідувань та застосування заходів та містять термінологічні неточності. Законопроектами пропонується прийняти нову редакцію трьох законів та внести зміни в супутні закони.

Зміни стосуються, серед іншого: запровадження двоетапного проведення розслідувань та чітке дотримання строків їхнього проведення, розмежування та уточнення повноважень і функцій компетентних органів, врегулювання участі бізнесу в розслідуваннях та запровадження механізму внесення імпортером фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мит).

Джерело: ВРУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: