fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Чорнобильську зону розвиватимуть відновлювальною енергетикою

Čornobyľśku zonu rozvyvatymuť vidnovljuvaľnoju energetykoju
Зона відчуження повинна і може бути використана у промислових цілях. Про це сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час презентації результатів дослідження доцільності будівництва сонячної електростанції у Чорнобильській зоні відчуження, інформує прес-служба відомства
Zona vidčužennja povynna i može buty vykorystana u promyslovyh ciljah. Pro ce skazav ministr ekologiї ta pryrodnyh resursiv Ukraїny Ostap Semerak pid čas prezentaciї rezuľtativ doslidžennja dociľnosti budivnyctva sonjačnoї elektrostanciї u Čornobyľśkij zoni vidčužennja, informuje pres-služba vidomstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлювальна енергетика на території Чорнобильської зони – це хороший розвиток для території, яка завжди була бюджетною дірою. Її утримання обходиться щороку Україні у мільйони гривень. Зона повинна і може бути використана у промислових цілях, наголошують у міністерстві. Тому і вирішили вивчити можливості економічного потенціалу зони відчуження та розвитку її відновлювальною енергетикою. Чому у Чорнобилі вигідно будувати сонячну станцію. Відповідно до результатів дослідження створення станції є можливим і має ряд переваг. Це місце добре підходить для побудови парку сонячної енергетики. Тут збереглася необхідна транспортна та енергетична інфраструктура. Тут є величезна територія, а найголовніше, що обслуговування такого парку не потребує залучення великої кількості людей. Тому цей проект у зоні відчуження може стати гарним ліфтом для нових екологічних технологій в Україні та символом змін, історією успіху України. Зона відчуження відкрита для спорудження сонячних станцій. Додамо, що у Києві презентували попереднє техніко-економічного обгрунтування встановлення парку наземних сонячних панелей у Чорнобильській зоні відчуження. Прогнозована потужність станції складатиме 1,2 ГВт. У дослідженні враховано особливості території, рівень радіоактивного забруднення території, на якій заплановано розміщення обєктів сонячної енергетики, правила радіаційної безпеки під час проведення робіт, а також ряд інших важливих показників. Нагадаємо, що японці проведуть дослідження у Чорнобильській зоні. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Також вона сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Цілями проекту є посилення технічного рівня радіаційного контролю і законодавчої бази в Україні для екологічного відновлення забруднених територій.
Реклама 👇 Замовити

Відновлювальна енергетика на території Чорнобильської зони – це хороший розвиток для території, яка завжди була бюджетною дірою. Її утримання обходиться щороку Україні у мільйони гривень. Зона повинна і може бути використана у промислових цілях, наголошують у міністерстві. Тому і вирішили вивчити можливості економічного потенціалу зони відчуження та розвитку її відновлювальною енергетикою.

Чому у Чорнобилі вигідно будувати сонячну станцію

Відповідно до результатів дослідження створення станції є можливим і має ряд переваг. Це місце добре підходить для побудови парку сонячної енергетики. Тут збереглася необхідна транспортна та енергетична інфраструктура. Тут є величезна територія, а найголовніше, що обслуговування такого парку не потребує залучення великої кількості людей. Тому цей проект у зоні відчуження може стати гарним ліфтом для нових екологічних технологій в Україні та символом змін, історією успіху України. Зона відчуження відкрита для спорудження сонячних станцій.

Додамо, що у Києві презентували попереднє техніко-економічного обгрунтування встановлення парку наземних сонячних панелей у Чорнобильській зоні відчуження. Прогнозована потужність станції складатиме 1,2 ГВт. У дослідженні враховано особливості території, рівень радіоактивного забруднення території, на якій заплановано розміщення об’єктів сонячної енергетики, правила радіаційної безпеки під час проведення робіт, а також ряд інших важливих показників.

Нагадаємо, що японці проведутьЧорнобильську зону розвиватимуть відновлювальною енергетикою 1Дослідження у Чорнобильській зоні проведуть японці дослідження у Чорнобильській зоні. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Також вона сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Цілями проекту є посилення технічного рівня радіаційного контролю і законодавчої бази в Україні для екологічного відновлення забруднених територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: