fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Одещині побудують 2 електростанції

Na Odeščyni pobudujuť 2 elektrostanciї
На території Роксоланівської сільської ради (3 км від Дністровського лиману, 8-10 км від моря), на ділянці площею майже 2 га з'явиться вітряна електростанція. Там, на відстані 700-800 м один від одного, побудують 17 вітряків. Установки з'єднають підземними комунікаціями
Na terytoriї Roksolanivśkoї siľśkoї rady (3 km vid Dnistrovśkogo lymanu, 8-10 km vid morja), na diljanci ploščeju majže 2 ga z'javyťsja vitrjana elektrostancija. Tam, na vidstani 700-800 m odyn vid odnogo, pobudujuť 17 vitrjakiv. Ustanovky z'jednajuť pidzemnymy komunikacijamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Містобудівна рада при архітектурному управлінні облдержадміністрації погодила сьогодні 2 детальних плану територій, згідно з якими неподалік від Одеси побудують два підприємства, які виробляють електроенергію. Яка потужність вітряків . Кожен з вітряків матиме потужність 3,5 МВт, сумарна потужність електростанції –  62 МВт. Очікується, що за рік обєкт буде виробляти до 218 ГВт електроенергії. Термін експлуатації вітряків: 20-25 років, після чого їх демонтують. А на околиці Овідіополя побудують обслуговуючу базу з вбудованою сонячною електростанцією. Більшу частину енергії буде споживати сам обєкт, а надлишки підуть в загальну мережу. Ще одну вітряну електростанцію в перспективі можуть побудувати в селі Весела Долина Тарутинського району. Нагадаємо, що наразі на Одещині триває будівництво сонячної електростанції площею 24 га. Будівництво сонячної електростанції на території Окнянського району планувалося понад 5 років. Завдяки старту проекту буде інвестовано близько $12 млн. Нагадаємо, що Китай будує одну із найбільших сонячних станцій у Харківській області. Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства. Для реалізації проекту влада міста передає земельну ділянку, площею 100 га, в управління комунальному підприємству Первомайські теплові мережі, яке входе у засновники сонячної електростанції. Це надасть можливість збільшити дохідну частину міського бюджету вдвічі, що є унікальним випадком для України. Натомість на Луганщині канадські інвестори також будують сонячну станцію. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.
Реклама 👇 Замовити

Містобудівна рада при архітектурному управлінні облдержадміністрації погодила сьогодні 2 детальних плану територій, згідно з якими неподалік від Одеси побудують два підприємства, які виробляють електроенергію.

Яка потужність вітряків 

Кожен з вітряків матиме потужність 3,5 МВт, сумарна потужність електростанції –  62 МВт. Очікується, що за рік об’єкт буде виробляти до 218 ГВт електроенергії. Термін експлуатації вітряків: 20-25 років, після чого їх демонтують. А на околиці Овідіополя побудують обслуговуючу базу з вбудованою сонячною електростанцією. Більшу частину енергії буде споживати сам об’єкт, а надлишки підуть в загальну мережу. Ще одну вітряну електростанцію в перспективі можуть побудувати в селі Весела Долина Тарутинського району.

Нагадаємо, що наразі на Одещині триваєНа Одещині побудують 2 електростанції 1На Одещині стартує будівництво сонячної електростанції будівництво сонячної електростанції площею 24 га. Будівництво сонячної електростанції на території Окнянського району планувалося понад 5 років. Завдяки старту проекту буде інвестовано близько $12 млн.

Нагадаємо, що Китай будуєНа Одещині побудують 2 електростанції 2Китай будує під Харковом одну із найбільших СЕС в Україні одну із найбільших сонячних станцій у Харківській області. Цей проект – перша зелена електростанція в Україні, яка буде працювати за принципом державно-приватного партнерства. Для реалізації проекту влада міста передає земельну ділянку, площею 100 га, в управління комунальному підприємству «Первомайські теплові мережі», яке входе у засновники сонячної електростанції. Це надасть можливість збільшити дохідну частину міського бюджету вдвічі, що є унікальним випадком для України.

Натомість на Луганщині канадські інвестори також будуютьНа Одещині побудують 2 електростанції 3Канадські інвестори збудують на Луганщині сонячну станцію сонячну станцію. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.

Джерело: Думская

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: