fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Створено портал для громадського контролю бюджетних коштів

Stvoreno portal dlja gromadśkogo kontrolju bjudžetnyh koštiv
Новостворений портал уперше відкриває громадськості інформацію щодо фактичного стану виконання домовленостей між розпорядниками публічних коштів та їх контрагентами. Відкритий доступ до договорів, додаткових угод, специфікацій та актів надає можливість дізнатися про предмет публічних контрактів, його вартість і проаналізувати патерни попиту серед бюджетних установ
Novostvorenyj portal uperše vidkryvaje gromadśkosti informaciju ščodo faktyčnogo stanu vykonannja domovlenostej miž rozporjadnykamy publičnyh koštiv ta їh kontragentamy. Vidkrytyj dostup do dogovoriv, dodatkovyh ugod, specyfikacij ta aktiv nadaje možlyvisť diznatysja pro predmet publičnyh kontraktiv, jogo vartisť i proanalizuvaty paterny popytu sered bjudžetnyh ustanov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда розробників ДУ ВПФ зробила портал використання публічних коштів Spending.gov.ua першою та єдиною платформою в Україні з повністю структурованими даними у сфері публічних фінансів. Це означає, що за допомогою автоматизованого доступу з використанням API користувачі зможуть експортувати дані та створювати сервіси для громадського контролю за виконанням угод, аналізу доброчесності транзакцій та податкової політики розпорядників. Як портал змінить ситуацію з контролем коштів. Відкриття бази договорів розпорядників — це великий крок для аналізу використання бюджетних коштів, який стане ефективним інструментом контролю громадськості за фінансовою діяльністю публічних розпорядників. У перспективі така відкритість даних оптимізує виконання посадових обов’язків розпорядників, наголосила Оксана Маркарова, перший заступник міністра фінансів. Сьогодні ми відкрили тестову експлуатацію доступу до договорів публічних розпорядників на модулі Spending порталу Є-дата. Команда ДУ ВПФ планує також запустити параметричне API, що зробить використання даних ще зручнішим. Зокрема, це також надасть можливість розпорядникам розмістити систематизовану інформацію щодо транзакцій та документів вже на власних порталах, це зробить організації ще більш відкритими та зрозумілими для загалу.. Олександр Комареус. CEO ДУ Відкриті публічні фінанси. Окрім того, за словами Олександра Комареуса, установа розраховує на співпрацю з ProZorro та ДКСУ задля створення унікального id-договору. Як адміністратор платформи ДУ ВПФ також надає консультаційні послуги розпорядникам публічних коштів щодо підвищення якості наданої інформації, адже відповідальність за неї, насамперед, стосується керівників та одержувачів публічних коштів. Раніше ми повідомляли про те, що українка стала фрілансеркою року за версією платіжної платформи Payoneer. Українські фрілансери добре відомі за кордоном, і тому їх часто включають до різного роду номінацій та конкурсів. Один із таких проводить світова платіжна система, яка часто використовується для оплати товарів та послуг на фрілансерському ринку. Платіжна платформа Payoneer вдруге проводить премію Підприємець року. 2000 найактивніших учасників платіжної системи стали номінантами — і серед переможців опинилася українка. Минулого року українець теж отримав одну з премій.
Реклама 👇 Замовити

Команда розробників ДУ «ВПФ» зробила портал використання публічних коштів Spending.gov.ua першою та єдиною платформою в Україні з повністю структурованими даними у сфері публічних фінансів. Це означає, що за допомогою автоматизованого доступу з використанням API користувачі зможуть експортувати дані та створювати сервіси для громадського контролю за виконанням угод, аналізу доброчесності транзакцій та податкової політики розпорядників.

Як портал змінить ситуацію з контролем коштів

Відкриття бази договорів розпорядників — це великий крок для аналізу використання бюджетних коштів, який стане ефективним інструментом контролю громадськості за фінансовою діяльністю публічних розпорядників. У перспективі така відкритість даних оптимізує виконання посадових обов’язків розпорядників, наголосила Оксана Маркарова, перший заступник міністра фінансів.

Сьогодні ми відкрили тестову експлуатацію доступу до договорів публічних розпорядників на модулі Spending порталу Є-дата. Команда ДУ «ВПФ» планує також запустити параметричне API, що зробить використання даних ще зручнішим. Зокрема, це також надасть можливість розпорядникам розмістити систематизовану інформацію щодо транзакцій та документів вже на власних порталах, це зробить організації ще більш відкритими та зрозумілими для загалу.

Олександр Комареус, CEO ДУ «Відкриті публічні фінанси»

Створено портал для громадського контролю бюджетних коштів 1

Окрім того, за словами Олександра Комареуса, установа розраховує на співпрацю з ProZorro та ДКСУ задля створення унікального id-договору.

Як адміністратор платформи ДУ «ВПФ» також надає консультаційні послуги розпорядникам публічних коштів щодо підвищення якості наданої інформації, адже відповідальність за неї, насамперед, стосується керівників та одержувачів публічних коштів.

Раніше ми повідомляли про те, що українка стала фрілансеркою року за версією платіжної платформи Payoneer. Українські фрілансери добре відомі за кордоном, і тому їх часто включають до різного роду номінацій та конкурсів. Один із таких проводить світова платіжна система, яка часто використовується для оплати товарів та послуг на фрілансерському ринку. Платіжна платформа Payoneer вдруге проводить премію «Підприємець року». 2000 найактивніших учасників платіжної системи стали номінантами — і серед переможців опиниласяСтворено портал для громадського контролю бюджетних коштів 2Українка стала фрілансеркою року за версією платіжної платформи Payoneer українка. Минулого року українець теж отримав одну з премій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: