fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська мережа хімчисток збиратиме поліетиленові пакети

Ukraїnśka mereža himčystok zbyratyme polietylenovi pakety
Українська мережа хімчисток KIMS запускає всеукраїнську логістичну програму зі збору та утилізації поліетиленового сміття. Екологічний проект компанія впроваджує в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності
Ukraїnśka mereža himčystok KIMS zapuskaje vseukraїnśku logistyčnu programu zi zboru ta utylizaciї polietylenovogo smittja. Ekologičnyj proekt kompanija vprovadžuje v ramkah programy korporatyvnoї sociaľnoї vidpovidaľnosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На ефективність програму протестували в Одесі, де на базі пунктів прийому одягу мережі хімчисток KIMS були встановлені спеціальні контейнери для збору поліетиленових пакетів. В рамках інформаційної кампанії про важливість сортування, утилізації та переробки поліетиленового сміття, до пунктів прийому в обласному центрі прийшло понад 5000 осіб — тоді здали близько 300 кг поліетиленового сміття або 200 тис. пакетів. Як локальну програму зроблять всеукраїнською. До кінця 2018 пункти прийому поліетилену в Одесі дозволять зібрати і утилізувати від 3 до 4 тонн пакетів. У Києві кількість пакетів, які містяни здадуть на переробку і утилізацію, буде у чотири-пять разів більше.. Олександр Коган. засновник KIMS. Компанія KIMS, яка працює у 14 найбільших містах України і має 79 пунктів прийому одягу та 14 хімчисток, розраховує на допомогу місцевих органів влади. Першою долучилася столиця. Зокрема, досягнута принципова домовленість з Київською міською державною адміністрацією про організацію збору поліетиленових пакетів на ярмарках. З 12 березня у Києві працюватимуть 10 пунктів прийому поліетиленового сміття на базі хімчисток KIMS. Протягом першого місяця проекту у столиці проходитиме масштабна інформаційна кампанія під назвою КІМСНИ пакет. Інформація про можливість здачі поліетилену буде доноситися киянам через зовнішню рекламу, радіо і телебачення. Крім того, щоб заохотити мешканців міста здавати пакети, протягом першого місяця компанія надаватиме 5% знижку на послуги мережі в обмін на поліетиленові пакети. Еко-проект КІМСНИ пакет безстроковий. Спеціальні урни для збору пакетів будуть залишатися у пунктах прийому мережі хімчисток KIMS постійно. Соціальна ініціатива компанії KIMS гідна наслідування. Докладемо зусиль, аби громадяни не нехтували такою можливістю і почали сортувати поліетилен для подальшої його здачі.. Денис Пікалов. заступник начальника Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Як зазначають організатори програми, крім Києва, пункти прийому поліетиленових пакетів відкриються у Дніпрі, Рівному, Луцьку, Черкасах, Володимирі-Волинському, Миколаєві, Ірпені, Золотоноші, Ковелі, Смілі та у Чорноморському Одеської області. Зібрані пакети будуть передані на утилізацію або переробку, залежно від якості і характеристик поліетилену. За даними WWF, кожен українець за рік виробляє 200-300 кг сміття, з якого 10-12% — пластик і поліетилен. Поліетиленовий пакет, в середньому, використовується 20-25 хвилин, а у природних умовах розкладається 100 років. До слова, з 1 січня 2018-го сортування сміття є обовязковим для всіх українців. Чому це відбувається і що варто знати про механізм сортування сміття — на часі дізнатися про все докладніше.
Реклама 👇 Замовити

На ефективність програму протестували в Одесі, де на базі пунктів прийому одягу мережі хімчисток KIMS були встановлені спеціальні контейнери для збору поліетиленових пакетів. В рамках інформаційної кампанії про важливість сортування, утилізації та переробки поліетиленового сміття, до пунктів прийому в обласному центрі прийшло понад 5000 осіб — тоді здали близько 300 кг поліетиленового сміття або 200 тис. пакетів.

Як локальну програму зроблять всеукраїнською

До кінця 2018 пункти прийому поліетилену в Одесі дозволять зібрати і утилізувати від 3 до 4 тонн пакетів. У Києві кількість пакетів, які містяни здадуть на переробку і утилізацію, буде у чотири-п'ять разів більше.

Олександр Коган, засновник KIMS

Компанія KIMS, яка працює у 14 найбільших містах України і має 79 пунктів прийому одягу та 14 хімчисток, розраховує на допомогу місцевих органів влади. Першою долучилася столиця. Зокрема, досягнута принципова домовленість з Київською міською державною адміністрацією про організацію збору поліетиленових пакетів на ярмарках. З 12 березня у Києві працюватимуть 10 пунктів прийому поліетиленового сміття на базі хімчисток KIMS.

Протягом першого місяця проекту у столиці проходитиме масштабна інформаційна кампанія під назвою «КІМСНИ пакет». Інформація про можливість здачі поліетилену буде доноситися киянам через зовнішню рекламу, радіо і телебачення. Крім того, щоб заохотити мешканців міста здавати пакети, протягом першого місяця компанія надаватиме 5% знижку на послуги мережі в обмін на поліетиленові пакети.

Еко-проект «КІМСНИ пакет» безстроковий. Спеціальні урни для збору пакетів будуть залишатися у пунктах прийому мережі хімчисток KIMS постійно.

Соціальна ініціатива компанії KIMS гідна наслідування. Докладемо зусиль, аби громадяни не нехтували такою можливістю і почали сортувати поліетилен для подальшої його здачі.

Денис Пікалов, заступник начальника Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА

Як зазначають організатори програми, крім Києва, пункти прийому поліетиленових пакетів відкриються у Дніпрі, Рівному, Луцьку, Черкасах, Володимирі-Волинському, Миколаєві, Ірпені, Золотоноші, Ковелі, Смілі та у Чорноморському Одеської області. Зібрані пакети будуть передані на утилізацію або переробку, залежно від якості і характеристик поліетилену.

За даними WWF, кожен українець за рік виробляє 200-300 кг сміття, з якого 10-12% — пластик і поліетилен. Поліетиленовий пакет, в середньому, використовується 20-25 хвилин, а у природних умовах розкладається 100 років.

До слова, з 1 січня 2018-го сортування сміття є обов’язковим для всіх українців. Чому це відбувається і що варто знати про механізм сортування сміття — на часі дізнатисяУкраїнська мережа хімчисток збиратиме поліетиленові пакети 1Із 2018 року сортування сміття стане обов’язковим — що варто знати про все докладніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: