fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап допоможе виявити проблеми з сітківкою ока

Ukraїnśkyj startap dopomože vyjavyty problemy z sitkivkoju oka
Команда Altris.ai працює над вирішенням на основі штучного інтелекту, яке, за словами засновників, допомагає діагностувати проблеми з сітківкою ока на ранніх стадіях. Нещодавно проект вийшов у фінал конкурсу програми Global New Venture Chellenge (GNVC), це — частина New Venture Chellenge, акселераційної програми бізнес-школи Університету Чикаго
Komanda Altris.ai pracjuje nad vyrišennjam na osnovi štučnogo intelektu, jake, za slovamy zasnovnykiv, dopomagaje diagnostuvaty problemy z sitkivkoju oka na rannih stadijah. Neščodavno proekt vyjšov u final konkursu programy Global New Venture Chellenge (GNVC), ce — častyna New Venture Chellenge, akseleracijnoї programy biznes-školy Universytetu Čykago
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Співзасновники стартапу — CEO Андрій Куропятник, раніше працював в Райффайзен Банк Аваль та Ciklum, директор з медичних питань, лікар-офтальмолог з 15-річним стажем Марія Знаменська і CTO Антон Величко. За словами CEO проекту Анндрія Куропятника, попередні роботи по ньому велися ще в 2016 році, але сам Altris.ai був запущений у квітні 2017 року. Як саме працює Altris.ai. Зараз, за словами команди, вже завершена розробка MVP двох основних сервісів — веб-платформи і мобільного застосування. Працюють вони так. У випадку з сайтом, користувач може завантажити туди скан сітківки і отримати опис діагнозу з певним рівнем достовірності. У мобільному додатку користувач може навести камеру смартфона на скан сітківки на моніторі (або на папері) і отримати діагноз. Веб-рішення поки працює краще. Зараз команда Altris.ai також працює над додатком для Microsoft HoloLens. Наші алгоритми визначають нормальний стан сітківки (Normal Retina) і ще кілька захворювань (Dry AMD, Drusen and Dry AMD Geograpic Atrophy) із середньою акуратністю більше 96%. Поділ між норма і патологія — вище 98%. В цілому наш алгоритм розроблений для визначення стадій глаукоми, вікової макуло-дистрофії і діабетичної ретинопатії.. Андрій Куропятник. CEO Altris.ai. До кінця березня технологічний проект планує запустити демо веб-платформи, щоб лікарі могли випробувати продукт. Також Altris.ai планує розширювати базу на основі даних офтальмологічного діагностичного центру, дозакупити діагностичне обладнання. За словами засновників, стартап уклав партнерство з The Univercity of Chicago Medicine, Department of Ophthalmology and Visual Science для спільних передклінічних випробувань. Наразі проект розвивається на власні кошти засновників — в нього вклали близько $500 тис. У травні-червні розраховують залучити інвестиції (seed-раунд), ведуть перемовини з інвесторами. Команда вважає, що цей сервіс може зацікавити не тільки лікарів, а й виробників діагностичного обладнання, офтальмологічні клініки. Також Altris.ai готується пройти сертифікацію в FDA і вийти на ринок США. Нагадаємо, раніше наш колумніст юрисконсульт Олександр Гарбар розповідав про те, як юридично оформити стартап, аби не втратити гроші. Думаєте, для того щоб IT-стартап коштував мільйон доларів достатньо лише крутої ідеї? Насправді цього буде замало для успіху вашого проекту. Є ще сторона. про яку рідше задумуються учасники стартапу, це — юридичне оформлення власної ідеї.
Реклама 👇 Замовити

Співзасновники стартапу — CEO Андрій Куропятник, раніше працював в «Райффайзен Банк Аваль» та Ciklum, директор з медичних питань, лікар-офтальмолог з 15-річним стажем Марія Знаменська і CTO Антон Величко. За словами CEO проекту Анндрія Куропятника, попередні роботи по ньому велися ще в 2016 році, але сам Altris.ai був запущений у квітні 2017 року.

Як саме працює Altris.ai

Зараз, за словами команди, вже завершена розробка MVP двох основних сервісів — веб-платформи і мобільного застосування. Працюють вони так. У випадку з сайтом, користувач може завантажити туди скан сітківки і отримати опис діагнозу з певним рівнем достовірності. У мобільному додатку користувач може навести камеру смартфона на скан сітківки на моніторі (або на папері) і отримати діагноз. Веб-рішення поки працює краще. Зараз команда Altris.ai також працює над додатком для Microsoft HoloLens.

Наші алгоритми визначають нормальний стан сітківки (Normal Retina) і ще кілька захворювань (Dry AMD, Drusen and Dry AMD Geograpic Atrophy) із середньою акуратністю більше 96%. Поділ між «норма» і «патологія» — вище 98%. В цілому наш алгоритм розроблений для визначення стадій глаукоми, вікової макуло-дистрофії і діабетичної ретинопатії.

Андрій Куропятник, CEO Altris.ai

До кінця березня технологічний проект планує запустити демо веб-платформи, щоб лікарі могли випробувати продукт. Також Altris.ai планує розширювати базу на основі даних офтальмологічного діагностичного центру, дозакупити діагностичне обладнання. За словами засновників, стартап уклав партнерство з The Univercity of Chicago Medicine, Department of Ophthalmology and Visual Science для спільних передклінічних випробувань.

Наразі проект розвивається на власні кошти засновників — в нього вклали близько $500 тис. У травні-червні розраховують залучити інвестиції (seed-раунд), ведуть перемовини з інвесторами. Команда вважає, що цей сервіс може зацікавити не тільки лікарів, а й виробників діагностичного обладнання, офтальмологічні клініки. Також Altris.ai готується пройти сертифікацію в FDA і вийти на ринок США.

Нагадаємо, раніше наш колумніст юрисконсульт Олександр Гарбар розповідавУкраїнський стартап допоможе виявити проблеми з сітківкою ока 1Як юридично оформити стартап, аби не втратити гроші про те, як юридично оформити стартап, аби не втратити гроші. Думаєте, для того щоб IT-стартап коштував мільйон доларів достатньо лише крутої ідеї? Насправді цього буде замало для успіху вашого проекту. Є ще сторона. про яку рідше задумуються учасники стартапу, це — юридичне оформлення власної ідеї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: