fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запрацювала Рада інновацій

V Ukraїni zapracjuvala Rada innovacij
Кабмін розпочав роботу Ради інновацій, яка має стати ефективним інструментом взаємодії уряду, бізнесу та представників наукових кіл, а також майданчиком напрацювання важливих рішень у цій сфері
Kabmin rozpočav robotu Rady innovacij, jaka maje staty efektyvnym instrumentom vzajemodiї urjadu, biznesu ta predstavnykiv naukovyh kil, a takož majdančykom napracjuvannja važlyvyh rišeń u cij sferi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасники засідання відзначали, що в Україні щороку реєструється близько 3 тис винаходів, понад 7 тис  корисних моделей та близько 2 тис корисних зразків. Але лише одиниці розробок знаходять прикладне рішення і перетворюються в технології. І проблема в тому, що в Україні інновації існують здебільшого на папері або іммігрують разом з винахідниками за кордон. Як тепер відбуватиметься підтримка інновацій. Цього року в Україні працюватиме Фонд підтримки інновацій та стартапів. Його бюджет становить близько 50 млн грн. За оцінкою Кабінету Міністрів ці кошти можуть профінансувати близько 80 найбільш перспективних проектів. Окрім того, є велике прагнення допомогти науковцям – з огляду на ухвалення необхідних регуляторних рішень, які поліпшать ситуацію і дозволять всім задіяним сторонам співпрацювати більш конструктивно. За підсумками засідання, координатором роботи Ради інновацій призначили міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка. Додамо, що Кабінет міністрів України 25 жовтня 2017 року прийняв рішення про створення при уряді Ради інновацій. Рада з розвитку інновацій є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів, що утворюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері розвитку інновацій, забезпечення ефективної співпраці Кабінету міністрів, органів виконавчої влади, громадянського суспільства, суб’єктів господарювання та суб’єктів інноваційної діяльності з метою розроблення, організації, координації та впровадження заходів, механізмів та умов для інноваційного розвитку національної економіки, створення інноваційної інфраструктури та впровадження реформ у сфері інноваційної діяльності. Нагадаємо, що український уряд профінансує арт-стартапи українців. Експертна рада Міністерства культури обрала 8 міст України. В усіх них буде виконане впровадження пілотних культурних проектів. Стартапи, котрі отримають урядове фінансування в рамках програми, пов’язані із культурною спадщиною. Фінансування виділять в рамках проекту Малі міста – великі враження.
Реклама 👇 Замовити

Учасники засідання відзначали, що в Україні щороку реєструється близько 3 тис винаходів, понад 7 тис  корисних моделей та близько 2 тис корисних зразків. Але лише одиниці розробок знаходять прикладне рішення і перетворюються в технології. І проблема в тому, що в Україні інновації існують здебільшого на папері або «іммігрують» разом з винахідниками за кордон.

Як тепер відбуватиметься підтримка інновацій

Цього року в Україні працюватиме Фонд підтримки інновацій та стартапів. Його бюджет становить близько 50 млн грн. За оцінкою Кабінету Міністрів ці кошти можуть профінансувати близько 80 найбільш перспективних проектів. Окрім того, є велике прагнення допомогти науковцям – з огляду на ухвалення необхідних регуляторних рішень, які поліпшать ситуацію і дозволять всім задіяним сторонам співпрацювати більш конструктивно. За підсумками засідання, координатором роботи Ради інновацій призначили міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка.

Додамо, що Кабінет міністрів України 25 жовтня 2017 року прийняв рішення про створення при уряді Ради інновацій. Рада з розвитку інновацій є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів, що утворюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері розвитку інновацій, забезпечення ефективної співпраці Кабінету міністрів, органів виконавчої влади, громадянського суспільства, суб’єктів господарювання та суб’єктів інноваційної діяльності з метою розроблення, організації, координації та впровадження заходів, механізмів та умов для інноваційного розвитку національної економіки, створення інноваційної інфраструктури та впровадження реформ у сфері інноваційної діяльності.

Нагадаємо, що український уряд профінансуєВ Україні запрацювала Рада інновацій 1Обрано найкращі арт-стартапи України для урядового фінансування арт-стартапи українців. Експертна рада Міністерства культури обрала 8 міст України. В усіх них буде виконане впровадження пілотних культурних проектів. Стартапи, котрі отримають урядове фінансування в рамках програми, пов’язані із культурною спадщиною. Фінансування виділять в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: