fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin

«Ukrpošta» rozpočynaje pidpysku na periodyku za dopomogoju Bitcoin
Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» додало можливість оплачувати підписку на друковані видання за допомогою Bitcoin. Це можна робити просто через офіційний сайт    
Publične akcionerne tovarystvo «Ukrpošta» dodalo možlyvisť oplačuvaty pidpysku na drukovani vydannja za dopomogoju Bitcoin. Ce možna robyty prosto čerez oficijnyj sajt    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Офіційний сайт Укрпошти дозволяє українцям оформити онлайн-підписку на наступне півріччя чи на увесь рік не лише за допомогою кредитної картки чи платіжної системи WebMoney, але і за допомогою Bitcoin. Яка оформити Bitcoin-підписку . Під час оформлення підписки онлайн, користувача скеровують на сайт державного підприємства, яке займається розповсюдженням друкованих видань Pressa.ua . На ньому і можна здійснити оплату за допомогою криптовалюти. Нагадаємо, що Укрпошта готується до запуску мобільного додатку. Мобільний додаток буде доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android. Укрпошта крім того планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення. Головна пошта країни оброблятиме 20% від всіх посилок, що замовляють чи відправляють українці. Такого показника планує досягнути компанія в 2018 році та збільшувати його в подальшому. Нагадаємо, що в Україні планують визнати майнінг як вид економічної діяльності. Україна посідає впевнені позиції у світовому криптопросторі, входить до ТОП-14 країн з розвитку криптоекономіки  і впровадження проектів, заснованих на блокчейн. За словами міністра Степана Кубіва, українське законодавство у вказаній сфері не є досконалим. Тому варто розпочати з того, аби внести майнінг у класифікатор та таким чином вивести цей вид із тіні, у якій вона перебуває.
Реклама 👇 Замовити

Офіційний сайт «Укрпошти» дозволяє українцям оформити онлайн-підписку на наступне півріччя чи на увесь рік не лише за допомогою кредитної картки чи платіжної системи WebMoney, але і за допомогою Bitcoin.

Яка оформити Bitcoin-підписку 

Під час оформлення підписки онлайн, користувача скеровують на сайт державного підприємства, яке займається розповсюдженням друкованих видань Pressa.ua . На ньому і можна здійснити оплату за допомогою криптовалюти.

Нагадаємо, що «Укрпошта» готується«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin 1«Укрпошта» запустить мобільний додаток до запуску мобільного додатку. Мобільний додаток буде доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android. «Укрпошта» крім того планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення. Головна пошта країни оброблятиме 20% від всіх посилок, що замовляють чи відправляють українці. Такого показника планує досягнути компанія в 2018 році та збільшувати його в подальшому.

Нагадаємо, що в Україні планують визнати«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin 2В Україні планують визнати майнінг як економічну діяльність майнінг як вид економічної діяльності. Україна посідає впевнені позиції у світовому криптопросторі, входить до ТОП-14 країн з розвитку криптоекономіки  і впровадження проектів, заснованих на блокчейн. За словами міністра Степана Кубіва, українське законодавство у вказаній сфері не є досконалим. Тому варто розпочати з того, аби внести майнінг у класифікатор та таким чином вивести цей вид із «тіні», у якій вона перебуває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: