fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У мобільному додатку «Укрзалізниці» запрацював е-гаманець

U mobiľnomu dodatku «Ukrzaliznyci» zapracjuvav e-gamaneć
«Укрзалізниця» в партнерстві з IT-компанією UNIT і Mastercard інтегрувала в офіційний мобільний додаток з продажу квитків booking.uz.gov.ua цифровий гаманець Masterpass. Сервіс, який раніше був доступний лише на основній і мобільного версіях сайту, вже працює на платформах iOS і Android
«Ukrzaliznycja» v partnerstvi z IT-kompanijeju UNIT i Mastercard integruvala v oficijnyj mobiľnyj dodatok z prodažu kvytkiv booking.uz.gov.ua cyfrovyj gamaneć Masterpass. Servis, jakyj raniše buv dostupnyj lyše na osnovnij i mobiľnogo versijah sajtu, vže pracjuje na platformah iOS i Android
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цифрові гаманці Masterpass зберігають дані банківських карт різних платіжних систем, дозволяючи купувати залізничні квитки в один клік. Якщо у користувача вже є цифровий гаманець Masterpass, йому не потрібно щоразу при купівлі квитків вводити дані своєї карти. Достатньо лише авторизуватися в додатку, одного разу підтвердити номер мобільного телефону і система відкриє доступ до раніше доданих в гаманець карткок. Як користуватися новинкою від Укрзалізниці. Якщо у користувача ще немає цифрового гаманця, створити його і додати карти будь-яких банків і платіжних систем можна безпосередньо в мобільному додатку або на сайті booking.uz.gov.ua. Для цього необхідно зареєструватися на сервісі з продажу квитків, авторизуватися і при оплаті проїзного вибрати Masterpass. Далі вказати назву і реквізити своєї банківської картки (номер, CVV2-код, термін її дії) і дати згоду на збереження цих даних в системі Masterpass. Користувач отримає від свого банку SMS-повідомлення з кодом, який необхідно ввести в систему для додавання платіжної картки. При цьому дані користувача будуть надійно захищені відповідно до світового стандарту Mastercard. Нагадаємо, що Укрзалізниця приєднується до Є-Data. Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році. Це перша практика, коли менеджмент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані. Укрзалізниця може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні. В майбутньому Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею Прозорого бюджету у всіх державних компаніях.
Реклама 👇 Замовити

Цифрові гаманці Masterpass зберігають дані банківських карт різних платіжних систем, дозволяючи купувати залізничні квитки в один клік. Якщо у користувача вже є цифровий гаманець Masterpass, йому не потрібно щоразу при купівлі квитків вводити дані своєї карти. Достатньо лише авторизуватися в додатку, одного разу підтвердити номер мобільного телефону і система відкриє доступ до раніше доданих в гаманець карткок.

Як користуватися новинкою від «Укрзалізниці»

Якщо у користувача ще немає цифрового гаманця, створити його і додати карти будь-яких банків і платіжних систем можна безпосередньо в мобільному додатку або на сайті booking.uz.gov.ua. Для цього необхідно зареєструватися на сервісі з продажу квитків, авторизуватися і при оплаті проїзного вибрати Masterpass. Далі вказати назву і реквізити своєї банківської картки (номер, CVV2-код, термін її дії) і дати згоду на збереження цих даних в системі Masterpass.

Користувач отримає від свого банку SMS-повідомлення з кодом, який необхідно ввести в систему для додавання платіжної картки. При цьому дані користувача будуть надійно захищені відповідно до світового стандарту Mastercard.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» приєднуєтьсяУ мобільному додатку «Укрзалізниці» запрацював е-гаманець 1«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data до Є-Data. Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства.

За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році. Це перша практика, коли менеджмент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані. «Укрзалізниця» може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні. В майбутньому Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею «Прозорого бюджету» у всіх державних компаніях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: