fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пропонують знижки за відмову від поліетилену

U Kyjevi proponujuť znyžky za vidmovu vid polietylenu
Компанія Pack&Go є першим українським виробником термосумок для їжі із собою (Lunch bag). Тепер вони запустили соціальний проект «Pack&Go проти кульків». У його рамках вони прийматимуть поліетиленові пакети на утилізацію в своєму офісі на Майдані Незалежності в Києві
Kompanija Pack&Go je peršym ukraїnśkym vyrobnykom termosumok dlja їži iz soboju (Lunch bag). Teper vony zapustyly sociaľnyj proekt «Pack&Go proty kuľkiv». U jogo ramkah vony pryjmatymuť polietylenovi pakety na utylizaciju v svojemu ofisi na Majdani Nezaležnosti v Kyjevi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом місяця, із 20 лютого по 20 березня, компанія не просто прийматиме поліетиленові пакети. Вони також даруватимуть знижки на покупку будь-якої моделі термосумки всім, хто підтримує ініціативу #протикульків та принесе на утилізацію свій пакет із пакетами. Яка подальша доля пакетів. Всі зібрані пакети передадуть у офіційні пункти підприємства Київміськвторресурси на розумну утилізацію. Ще у листопаді 2017 року підприємство почало приймати поліетиленові пакети у всіх зелено-жовтих пунктах прийому. Діють такі знижки: 10% – від 15 до 24 пакетів 15% – від 25 до 34 пакетів 20% – від 35 до 100 пакетів 35% – від 100 пакетів. Пакети приймаються різні: кольорові, прозорі, непрозорі, майки, з ручками та без, будь-якої щільності та розміру. Не приймаються пакети з-під цукру, круп та хліба. Пакети не варто мити. Головна умова прийому: щоб на ньому не було рештків їжі. Нагадаємо, що в Україні відкрився екологічний онлайн-магазин. У дружньому до навколишнього середовища магазині Ozero можна придбати екологічний товар: бамбукову зубну щітку і ватні палички, а найближчим часом – багаторазові пляшки та чашки, сумки й мішечки, люфу(мочалку з кабачка), які після використання не шкодитимуть природі. Принцип Zero waste передбачає використання поновлюваних матеріалів: паперу, металу, скла, які підлягають переробленню, і, як результат, зменшення викидів в атмосферу. Міжнародний альянс Zero Waste International закликає людей відмовитися від продуктів, які їм не потрібні й навчитися шукати альтернативу. Наприклад, не використовувати пластикові пакети в магазині, а брати з собою сумки.
Реклама 👇 Замовити

Протягом місяця, із 20 лютого по 20 березня, компанія не просто прийматиме поліетиленові пакети. Вони також даруватимуть знижки на покупку будь-якої моделі термосумки всім, хто підтримує ініціативу #протикульків та принесе на утилізацію свій пакет із пакетами.

Яка подальша доля пакетів

Всі зібрані пакети передадуть у офіційні пункти підприємства «Київміськвторресурси» на розумну утилізацію. Ще у листопаді 2017 року підприємство почало приймати поліетиленові пакети у всіх зелено-жовтих пунктах прийому.

Діють такі знижки:

  • 10% – від 15 до 24 пакетів
  • 15% – від 25 до 34 пакетів
  • 20% – від 35 до 100 пакетів
  • 35% – від 100 пакетів.

Пакети приймаються різні: кольорові, прозорі, непрозорі, «майки», з ручками та без, будь-якої щільності та розміру. Не приймаються пакети з-під цукру, круп та хліба. Пакети не варто мити. Головна умова прийому: щоб на ньому не було рештків їжі.

Нагадаємо, що в Україні відкривсяУ Києві пропонують знижки за відмову від поліетилену 1В Україні відкрився «екологічний» онлайн-магазин «екологічний» онлайн-магазин. У дружньому до навколишнього середовища магазині Ozero можна придбати екологічний товар: бамбукову зубну щітку і ватні палички, а найближчим часом – багаторазові пляшки та чашки, сумки й мішечки, люфу(мочалку з кабачка), які після використання не шкодитимуть природі.

Принцип Zero waste передбачає використання поновлюваних матеріалів: паперу, металу, скла, які підлягають переробленню, і, як результат, зменшення викидів в атмосферу. Міжнародний альянс Zero Waste International закликає людей відмовитися від продуктів, які їм не потрібні й навчитися шукати альтернативу. Наприклад, не використовувати пластикові пакети в магазині, а брати з собою сумки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: