fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні презентують обігові монети вартістю 1, 2, 5 та 10 грн

V Ukraїni prezentujuť obigovi monety vartistju 1, 2, 5 ta 10 grn
У Національному банку України у вівторок відбудеться презентація нових обігових монет номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Про це повідомляє прес-служба НБУ у Facebook
U Nacionaľnomu banku Ukraїny u vivtorok vidbudeťsja prezentacija novyh obigovyh monet nominaľnoju vartistju 1, 2, 5 ta 10 gryveń. Pro ce povidomljaje pres-služba NBU u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  14 березня 2018 року, о 10:00, у Національному банку України презентють нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Що буде із паперовими грішми. Нововведені монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу. У НБУ нагадали, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 09 березня 2015 року. Нагадаємо, що Нацбанк України розширив можливості для іноземних інвесторів. Досі інвесторам можна було сплатити за кордон в іноземній валюті дивіденди, нараховані лише за період до 2016 року включно. При цьому суми таких платежів були обмежені встановленими лімітами (для дивідендів за 2014-2016 рр. – до $5 млн на місяць, для дивідендів за період до 2013 р. включно – не більше $2 млн на місяць). Національний банк також розширив для українського бізнесу можливості достроково погашати зовнішні кредити та позики в іноземній валюті. Відтепер резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення таких кредитів і позик в межах щомісячного ліміту $2 млн (для одного резидента-позичальника за кредитними договорами/договорами позик, що обслуговуються в межах одного уповноваженого банку). Таке рішення Національного банку дасть можливість бізнесу більш ефективно управляти власними борговими зобов’язаннями перед нерезидентами.
Реклама 👇 Замовити

14 березня 2018 року, о 10:00, у Національному банку України презентють нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень.

Що буде із паперовими грішми

Нововведені монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу. У НБУ нагадали, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 09 березня 2015 року.

Нагадаємо, що Нацбанк України розширивВ Україні презентують обігові монети вартістю 1, 2, 5 та 10 грн 1НБУ розширив можливості для іноземних інвесторів можливості для іноземних інвесторів. Досі інвесторам можна було сплатити за кордон в іноземній валюті дивіденди, нараховані лише за період до 2016 року включно. При цьому суми таких платежів були обмежені встановленими лімітами (для дивідендів за 2014-2016 рр. – до $5 млн на місяць, для дивідендів за період до 2013 р. включно – не більше $2 млн на місяць).

Національний банк також розширив для українського бізнесу можливості достроково погашати зовнішні кредити та позики в іноземній валюті. Відтепер резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення таких кредитів і позик в межах щомісячного ліміту $2 млн (для одного резидента-позичальника за кредитними договорами/договорами позик, що обслуговуються в межах одного уповноваженого банку). Таке рішення Національного банку дасть можливість бізнесу більш ефективно управляти власними борговими зобов’язаннями перед нерезидентами.

Джерело: НБУ у Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: