fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап для «розумного будинку» залучив $200 тис з Європи

Ukraїnśkyj startap dlja «rozumnogo budynku» zalučyv $200 tys z Jevropy
Українські стартапи продовжують підкорювати закордонних інвесторів. На черзі — нова угода команди Ecoisme, яка випускає рішення для терморегулювання та створення смарт-будинку
Ukraїnśki startapy prodovžujuť pidkorjuvaty zakordonnyh investoriv. Na čerzi — nova ugoda komandy Ecoisme, jaka vypuskaje rišennja dlja termoreguljuvannja ta stvorennja smart-budynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український стартап Ecoisme залучив 200 тис євро від Європейського інституту інновацій і технології KIC InnoEnergy. Команда проекту також отримала доступ до мережі партнерів інституту. Серед них — багато успішних гравців енергетичного ринку. На часі дізнатися більше про цю угоду. Що варто знати про цей український стартап. Нагадаємо, Ecoisme — це система розумного будинку. Вона дає змогу контролювати споживання енергії в будинку і істотно знижувати рахунки за електрику. Приємно бачити інтерес організації не тільки до Ecoisme, а й до України в цілому. Ми віримо, що Ecoisme буде не єдиною компанією, з якою KIC InnoEnergy захоче співпрацювати, — прокоментував угоду CEO Ecoisme Іван Пасічник у розмові із виданням AIN.UA. KIC InnoEnergy — альянс європейських енергетичних компаній, до якого входять понад 30 акціонерів та додатково 50 компаній-партнерів, дослідницьких інститутів, університетів і бізнес-шкіл. Організація є одним з провідних інвесторів в області енергетичного бізнесу і вже профінансувала понад 200 стартапів з Європи. Інститут підтримує інновації на всіх етапах розвитку компанії, а мережа його партнерів обєднує винахідників і фахівців, випускників та роботодавців, дослідників і підприємців, підприємств і ринків у всіх країнах Європи. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що низка українських компаній отримають інвестиції на розвиток енергоощадних проектів. Суми інвестицій у розвиток подібних проектів для кожної з компаній-учасниць складають приблизно 160 тис євро.
Реклама 👇 Замовити

Український стартап Ecoisme залучив 200 тис євро від Європейського інституту інновацій і технології KIC InnoEnergy. Команда проекту також отримала доступ до мережі партнерів інституту. Серед них — багато успішних гравців енергетичного ринку. На часі дізнатися більше про цю угоду.

Що варто знати про цей український стартап

Нагадаємо, Ecoisme — це система розумного будинку. Вона дає змогу контролювати споживання енергії в будинку і істотно знижувати рахунки за електрику. «Приємно бачити інтерес організації не тільки до Ecoisme, а й до України в цілому. Ми віримо, що Ecoisme буде не єдиною компанією, з якою KIC InnoEnergy захоче співпрацювати», — прокоментував угоду CEO Ecoisme Іван Пасічник у розмові із виданням AIN.UA.

KIC InnoEnergy — альянс європейських енергетичних компаній, до якого входять понад 30 акціонерів та додатково 50 компаній-партнерів, дослідницьких інститутів, університетів і бізнес-шкіл. Організація є одним з провідних інвесторів в області енергетичного бізнесу і вже профінансувала понад 200 стартапів з Європи. Інститут підтримує інновації на всіх етапах розвитку компанії, а мережа його партнерів об’єднує винахідників і фахівців, випускників та роботодавців, дослідників і підприємців, підприємств і ринків у всіх країнах Європи.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиУкраїнський стартап для «розумного будинку» залучив $200 тис з Європи 16 українських підприємств отримають по €160 тис для енергоощадних проектів про те, що низка українських компаній отримають інвестиції на розвиток енергоощадних проектів. Суми інвестицій у розвиток подібних проектів для кожної з компаній-учасниць складають приблизно 160 тис євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: