fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українцям пропонують придумати назву експресу в Бориспіль

Ukraїncjam proponujuť prydumaty nazvu ekspresu v Boryspiľ
Кожен може долучитися до ініціативи ПАТ «Укрзалізниця» та придумати назву для нового експреса, який прямуватиме із Києва до Борисполя. Про це повідомляє «Укрзалізниця» на офіційній сторінці у соцмережі Facebook
Kožen može dolučytysja do iniciatyvy PAT «Ukrzaliznycja» ta prydumaty nazvu dlja novogo ekspresa, jakyj prjamuvatyme iz Kyjeva do Boryspolja. Pro ce povidomljaje «Ukrzaliznycja» na oficijnij storinci u socmereži Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці можуть долучитися до ініціативи з пошуку назви експресу, який курсуватиме між станцією Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль. Ідея такого експресу не нова, але цього разу визначено оптимальний варіант її втілення. Будівництво розпочнеться не пізніше червня та завершиться в грудні 2018 року. Куди надсилати ідеї назви. Новий маршрут має на меті зменшити залежність мандрівників від міського трафіка, забезпечити швидкий і зручний спосіб дістатися головного летовища України. Фахівці Укрзалізниці зараз активно працюють над реалізацією цього проекту. Свої варіанти назви усі небайдужі можуть надсилати на і[email protected] або залишати у коментарях на офіційній Facebook-сторінці Укрзалізниці. Найцікавіші ідеї будуть подані на розгляд правління ПАТ Укрзалізниця та запропоновані для обговорення громадськості. Нагадаємо, що Укрзалізниця інвестує понад 18 млрд грн. Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року Укрзалізниця планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Як стало відомо журналістам Економічної Правди, кошти буде скеровано на те, аби закупити та модернізувати вагони. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів. Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів.
Реклама 👇 Замовити

Українці можуть долучитися до ініціативи з пошуку назви експресу, який курсуватиме між станцією Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль. Ідея такого експресу не нова, але цього разу визначено оптимальний варіант її втілення. Будівництво розпочнеться не пізніше червня та завершиться в грудні 2018 року.

Куди надсилати ідеї назви

Новий маршрут має на меті зменшити залежність мандрівників від міського трафіка, забезпечити швидкий і зручний спосіб дістатися головного летовища України. Фахівці «Укрзалізниці» зараз активно працюють над реалізацією цього проекту. Свої варіанти назви усі небайдужі можуть надсилати на і[email protected] або залишати у коментарях на офіційній Facebook-сторінці «Укрзалізниці». Найцікавіші ідеї будуть подані на розгляд правління ПАТ «Укрзалізниця» та запропоновані для обговорення громадськості.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» інвестуєУкраїнцям пропонують придумати назву експресу в Бориспіль 1«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони понад 18 млрд грн. Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Як стало відомо журналістам «Економічної Правди», кошти буде скеровано на те, аби закупити та модернізувати вагони. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів.

Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: