fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook додав відеодзвінки в Messenger Lite

Facebook dodav videodzvinky v Messenger Lite
Нещодавно Марк Цукерберг визнав, що фірмовий мессенджер Facebook перевантажений зайвими функціями. Поки соцмережа буде змінювати основний додаток, власники Android-пристроїв можуть завантажити полегшену версію Messenger Lite, куди саме додали відеодзвінки
Neščodavno Mark Cukerberg vyznav, ščo firmovyj messendžer Facebook perevantaženyj zajvymy funkcijamy. Poky socmereža bude zminjuvaty osnovnyj dodatok, vlasnyky Android-prystroїv možuť zavantažyty polegšenu versiju Messenger Lite, kudy same dodaly videodzvinky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після того, як восени 2017 року Facebook випустила для ОС Android додаток Messenger Lite на зрілі ринки США і Великобританії, компанія вирішила розширити його можливості. Соцмережа оголосила про появу відеочату в застосунку. Які можливості зявилися в додатку. Messenger Lite спочатку був частиною стратегії Facebook зі створення додатків для збільшення використання соцмережі в країнах, що розвиваються. Це пояснюється тим, що у цих країнах використання мобільних пристроїв є більш дорогим, і люди з імовірніше будуть використовувати бюджетні Android-пристрої. Пізніше розширення на зрілі ринки було визнанням того, що не тільки у країнах, що розвиваються є люди, які використовують менш роздуті програми. Додаток Lite важить до 10 МБ, тому він швидко встановлюється і зазвичай використовує меншу кількість мобільних даних для роботи. Для порівняння, звичайна версія Messenger займає майже 50 МБ. Як і в звичайній версії месенджера, щоб використовувати відеочат в Messenger Lite, потрібно в розмові або під час аудіовиклику просто натиснути на значок відео в кутку (в режимі обміну повідомленнями) або в середині екрану (при виклику). Групових відеодзвінків поки немає, однак це досить передбачувано як для застосунка з такою малою вагою. Facebook вже почала впроваджувати відеодзвінки в Messenger Lite, але це займе якийсь час. Скоро нова версія додатка має зявитися в Google Play. До слова, раніше ми розповідали про те, чому комунікація по роботі у Facebook — це помилка.
Реклама 👇 Замовити

Після того, як восени 2017 року Facebook випустила для ОС Android додаток Messenger Lite на зрілі ринки США і Великобританії, компанія вирішила розширити його можливості. Соцмережа оголосила про появу відеочату в застосунку.

Які можливості з’явилися в додатку

Messenger Lite спочатку був частиною стратегії Facebook зі створення додатків для збільшення використання соцмережі в країнах, що розвиваються. Це пояснюється тим, що у цих країнах використання мобільних пристроїв є більш дорогим, і люди з імовірніше будуть використовувати бюджетні Android-пристрої.

Пізніше розширення на зрілі ринки було визнанням того, що не тільки у країнах, що розвиваються є люди, які використовують менш роздуті програми. Додаток Lite важить до 10 МБ, тому він швидко встановлюється і зазвичай використовує меншу кількість мобільних даних для роботи. Для порівняння, звичайна версія Messenger займає майже 50 МБ.

Як і в звичайній версії месенджера, щоб використовувати відеочат в Messenger Lite, потрібно в розмові або під час аудіовиклику просто натиснути на значок відео в кутку (в режимі обміну повідомленнями) або в середині екрану (при виклику). Групових відеодзвінків поки немає, однак це досить передбачувано як для застосунка з такою малою «вагою».

Facebook вже почала впроваджувати відеодзвінки в Messenger Lite, але це займе якийсь час. Скоро нова версія додатка має з’явитися в Google Play.

До слова, раніше ми розповідалиFacebook додав відеодзвінки в Messenger Lite 15 причин, чому комунікація по роботі у Facebook — це помилка про те, чому комунікація по роботі у Facebook — це помилка.

Теґи: Facebook, відео
Джерело: The Next Web

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: