fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, які дороги оновлять та збудують в Україні у 2018-му

Stalo vidomo, jaki dorogy onovljať ta zbudujuť v Ukraїni u 2018-mu
Вже затверджені Кабміном 5 програм ремонту та будівництва доріг на цей рік. Основна програма передбачає бюджет 6,6 млрд грн. В її основі – продовження ремонтних робіт по всій країні на ділянках доріг, які почали ремонтувати в 2017 році. Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив в.о. очільник «Укравтодору» Славомір Новак
Vže zatverdženi Kabminom 5 program remontu ta budivnyctva dorig na cej rik. Osnovna programa peredbačaje bjudžet 6,6 mlrd grn. V її osnovi – prodovžennja remontnyh robit po vsij kraїni na diljankah dorig, jaki počaly remontuvaty v 2017 roci. Pro ce v interv’ju RBK-Ukraїna povidomyv v.o. očiľnyk «Ukravtodoru» Slavomir Novak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всі ремонти здійснюються за маршрутним принципом. Крім того, є 5 окремих бюджетних програм з окремим фінансуванням. В цілому, в січні-лютому поточного року з Дорожнього фонду на дороги державного значення вже надійшло 2,3 млрд грн. Всього в 2018 році на фінансування дорожньої галузі заплановано направити 44 млрд грн. Які проекти реалізовуватимемо. Через Дорожній фонд заплановано використати 32,6 млрд грн, за окремими інвестиційними проектами – 11,4 млрд грн і через митний експеримент – 6 млрд грн. На проект GО Highway  планується виділити 4 млрд грн. У ході його реалізації повністю відремонтують дорогу від Львова до Умані. Друга програма дозволить продовжити ремонт траси М-03 Київ-Харків-Довжанський, на який буде виділено 2 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на завершення будівництва обходу навколо міста Лубни Полтавської області та закінчення ремонту на ділянці Харків – Словянськ у Харківській областях. Окреме бюджетне фінансування отримає ремонт дороги Р-46 Харків-Охтирка в Харківській і Сумській областях. У рамках цієї програми заплановано виділення 1 млрд грн. Цю дорогу повністю відремонтують у цьому році. Крім того, планується використовувати 2 млрд грн на ремонт дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка в Дніпропетровській і Полтавській областях. Окрема бюджетна програма ремонту дороги Н-03 Чернівці – Хмельницький – Житомир. На неї передбачено 1 млрд грн. Таким чином, протягом року буде здійснюватися ремонт головних коридорів за маршрутним принципом. Нагадаємо, що в Україні зявляться платні дороги. Передбачається, що на умовах концесії можуть передаватись для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. Водночас після прийняття рішення щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг забороняється органам виконавчої влади вчиняти будь-які дії щодо надання земельних ділянок, передбачених для будівництва та експлуатації цих автомобільних доріг, у користування чи/та у власність громадян чи юридичних осіб.
Реклама 👇 Замовити

Всі ремонти здійснюються за маршрутним принципом. Крім того, є 5 окремих бюджетних програм з окремим фінансуванням. В цілому, в січні-лютому поточного року з Дорожнього фонду на дороги державного значення вже надійшло 2,3 млрд грн. Всього в 2018 році на фінансування дорожньої галузі заплановано направити 44 млрд грн.

Які проекти реалізовуватимемо

Через Дорожній фонд заплановано використати 32,6 млрд грн, за окремими інвестиційними проектами – 11,4 млрд грн і через митний експеримент – 6 млрд грн. На проект GО Highway  планується виділити 4 млрд грн. У ході його реалізації повністю відремонтують дорогу від Львова до Умані. Друга програма дозволить продовжити ремонт траси М-03 Київ-Харків-Довжанський, на який буде виділено 2 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на завершення будівництва обходу навколо міста Лубни Полтавської області та закінчення ремонту на ділянці Харків – Слов’янськ у Харківській областях.

Окреме бюджетне фінансування отримає ремонт дороги Р-46 Харків-Охтирка в Харківській і Сумській областях. У рамках цієї програми заплановано виділення 1 млрд грн. Цю дорогу повністю відремонтують у цьому році.

Крім того, планується використовувати 2 млрд грн на ремонт дороги Н-31 Дніпро-Решетилівка в Дніпропетровській і Полтавській областях. Окрема бюджетна програма ремонту дороги Н-03 Чернівці – Хмельницький – Житомир. На неї передбачено 1 млрд грн. Таким чином, протягом року буде здійснюватися ремонт головних коридорів за маршрутним принципом.

Нагадаємо, що в Україні з’являтьсяСтало відомо, які дороги оновлять та збудують в Україні у 2018-му 1В Україні з’являться платні дороги платні дороги. Передбачається, що на умовах концесії можуть передаватись для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. Водночас після прийняття рішення щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг забороняється органам виконавчої влади вчиняти будь-які дії щодо надання земельних ділянок, передбачених для будівництва та експлуатації цих автомобільних доріг, у користування чи/та у власність громадян чи юридичних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: