fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна отримає €16,4 млн на енергоефективність

Ukraїna otrymaje €16,4 mln na energoefektyvnisť
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав дві угоди із Фондом Східноєвропейського партнерства «Е5Р» про надання Україні 16,4 млн євро гранту для покращення енергоефективності.Підписання угод відбулося у представництві ЄС в Україні  
Jevropejśkyj investycijnyj bank (JeIB) pidpysav dvi ugody iz Fondom Shidnojevropejśkogo partnerstva «E5R» pro nadannja Ukraїni 16,4 mln jevro grantu dlja pokraščennja energoefektyvnosti.Pidpysannja ugod vidbulosja u predstavnyctvi JeS v Ukraїni  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Віце-президент  ЄІБ Вазиль Худак зауважив, що перша угода укладається на €10 млн і стосується освітньої сфери в Україні. Інша угода стосується систем теплопостачання у місті Кривий Ріг. Місто отримає для встановлення лічильників на рівні споживачів та для сприяння зміни в поведінці споживачів. Куди скеруємо допомогу. Допомога буде використана для оновлення навчальних закладів, будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, опалення та освітлення. Важливо зазначити, що ця допомога надається у формі гранту на €10 млн. Це частина від більшого фінансування, від близько €120 млн, які виділили на модернізацію енергоефективності в Україні.  Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології Е5Р - багатосторонній донорський фонд, створений під час головування Швеції у Європейському Союзі у 2009 році з метою заохочення інвестицій у сфері енергоефективності та екологічних проектів у країнах східного партнерства. На сьогодні ресурси Е5Р досягають €170 млн, з цієї суми 110 мільйонів передбачені як грантова підтримка для України. Нагадаємо, що Європейський Союз надав Чернівцям більше мільйона євро на енергоефективність. За 27 місяців у Чернівцях мають намір виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для встановлення сонячних панелей. Також у цей термін мають провести енергоаудит вуличного освітлення та замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні. У планах – прокладення 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення та становити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста. Загальна вартість проекту складає €1 млн 500 тис, з яких внесок Європейського Союзу становить  €1 217 891, а департаменту ЖКГ – до  €324 133.
Реклама 👇 Замовити

Віце-президент  ЄІБ Вазиль Худак зауважив, що перша угода укладається на €10 млн і стосується освітньої сфери в Україні. Інша угода стосується систем теплопостачання у місті Кривий Ріг. Місто отримає для встановлення лічильників на рівні споживачів та для сприяння зміни в поведінці споживачів.

Куди скеруємо допомогу

Допомога буде використана для оновлення навчальних закладів, будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, опалення та освітлення. Важливо зазначити, що ця допомога надається у формі гранту на €10 млн. Це частина від більшого фінансування, від близько €120 млн, які виділили на модернізацію енергоефективності в Україні.  Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології «Е5Р» – багатосторонній донорський фонд, створений під час головування Швеції у Європейському Союзі у 2009 році з метою заохочення інвестицій у сфері енергоефективності та екологічних проектів у країнах східного партнерства. На сьогодні ресурси «Е5Р» досягають €170 млн, з цієї суми 110 мільйонів передбачені як грантова підтримка для України.

Нагадаємо, що Європейський Союз надав Чернівцям більше мільйона євро на енергоефективність. За 27 місяців у Чернівцях мають намірУкраїна отримає €16,4 млн на енергоефективність 1ЄС надає Чернівцям понад €1 млн на енергоефективність виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для встановлення сонячних панелей. Також у цей термін мають провести енергоаудит вуличного освітлення та замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні. У планах – прокладення 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення та становити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста.

Загальна вартість проекту складає €1 млн 500 тис, з яких внесок Європейського Союзу становить  €1 217 891, а департаменту ЖКГ – до  €324 133.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: