fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запустять іще 8 онлайн-послуг

V Ukraїni zapustjať išče 8 onlajn-poslug
До кінця 2018 року в Україні обіцяють запустити ще 8 онлайн-послуг. Про це в ефірі Громадського радіо розповів експерт із електронного урядування, керівник напряму електронних послуг проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)» Данило Молчанов
Do kincja 2018 roku v Ukraїni obicjajuť zapustyty šče 8 onlajn-poslug. Pro ce v efiri Gromadśkogo radio rozpoviv ekspert iz elektronnogo urjaduvannja, kerivnyk naprjamu elektronnyh poslug proektu «Prozorisť ta pidzvitnisť u deržavnomu upravlinni ta poslugah (TAPAS)» Danylo Molčanov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Молчанова, зараз триває розробка цих послуг й, імовірно, влітку ними вже можна буде скористатися. Які додаткові сервіси отримають українці. Мова йде про реєстрацію автотранспортних засобів, заміну посвідчень водія і технічного паспорта, замовлення номерних знаків, ліцензію на транспортні перевезення, дозвіл на транскордонні перевезення, ліцензування у галузі ліків та сертифікацію ліків. Нагадаємо, що в Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників. Новий електронний сервіс заощаджує час громадян і створює сприятливі умови для інвесторів та забудовників. Із 1 січня 2018 року громадянам і забудовникам стало набагато зручніше укласти договір пайової участі. Так, за допомогою електронного сервісу Пайова участь замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн через субвеб-сторінку Департаменту економіки та інвестицій. Як ми вже писали, на засідання Київради можна реєструватися онлайн. Відповідно до запропонованого порядку, особа має подати письмову заяву або заповнити електронну форму заяви на офіційному порталі міста Києва. Всі зареєстровані відвідувачі вносяться у відкритий перелік. Потім він публікується на сайті Київради та відображається на екрані в бюро перепусток.
Реклама 👇 Замовити

За словами Молчанова, зараз триває розробка цих послуг й, імовірно, влітку ними вже можна буде скористатися.

Які додаткові сервіси отримають українці

Мова йде про реєстрацію автотранспортних засобів, заміну посвідчень водія і технічного паспорта, замовлення номерних знаків, ліцензію на транспортні перевезення, дозвіл на транскордонні перевезення, ліцензування у галузі ліків та сертифікацію ліків.

Нагадаємо, що в Києві запустилиВ Україні запустять іще 8 онлайн-послуг 1У Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників онлайн-сервіс для забудовників. Новий електронний сервіс заощаджує час громадян і створює сприятливі умови для інвесторів та забудовників. Із 1 січня 2018 року громадянам і забудовникам стало набагато зручніше укласти договір пайової участі. Так, за допомогою електронного сервісу «Пайова участь» замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн через субвеб-сторінку Департаменту економіки та інвестицій.

Як ми вже писали, на засідання Київради можна реєструватисяВ Україні запустять іще 8 онлайн-послуг 2На засідання Київради можна реєструватися онлайн онлайн. Відповідно до запропонованого порядку, особа має подати письмову заяву або заповнити електронну форму заяви на офіційному порталі міста Києва. Всі зареєстровані відвідувачі вносяться у відкритий перелік. Потім він публікується на сайті Київради та відображається на екрані в бюро перепусток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: