fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, як зросли інвестиції в українські ІТ-компанії

Stalo vidomo, jak zrosly investyciї v ukraїnśki IT-kompaniї
Загальний обсяг інвестицій в українські IT-компанії становив $265 млн за 2017 рік, що на 231% більше показників 2016 року. Такі дані містяться в звіті венчурного фонду AVentures Capital за підсумками дослідження Dealbook of Ukraine  
Zagaľnyj obsjag investycij v ukraїnśki IT-kompaniї stanovyv $265 mln za 2017 rik, ščo na 231% biľše pokaznykiv 2016 roku. Taki dani mistjaťsja v zviti venčurnogo fondu AVentures Capital za pidsumkamy doslidžennja Dealbook of Ukraine  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно з дослідженням, в 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% провідними були іноземні інвестиції  (наприклад, General Catalyst, IVP, Spark і Almaz Capital), але за участю українських інвесторів. Яка ситуація із іноземними інвесторами. Іноземний капітал становив 96% загального обсягу інвестицій. У 2016 році і раніше розподіл зовнішнього і локального капіталу було практично рівним. Загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії за останні 5 років становив 630 млн доларів, в тому числі за участю провідних світових інвесторів, що свідчить про розвиток і стійкість галузі в умовах економічних і політичних проблем країни. Говорячи про джерела раннього фінансування, у 2017 році українські стартапи залучали інвестиції в першу чергу від венчурних фондів (90%), а також від ангелів (6%) і на краундфандінових платформах (3%). Найбільшими розкритими угодами 2017 року стали 110 млн доларів інвестицій в Grammarly, 30 млн доларів в BitFurry, 10 млн доларів в Petcube і 7 млн доларів в People.ai. Нагадаємо, що експорт української ІТ-продукції зріс на 20%. В IT як окремій галузі нині працюють 72% чоловіків та 28% жінок в Україні. Згідно з даними дослідження, їхній середній вік становить 30 років, а середня зарплата сягає $1,6 тис. ці показники надалі мають тенденцію до зростання.
Реклама 👇 Замовити

Згідно з дослідженням, в 2017 році було укладено 44 угоди, а в 90% провідними були іноземні інвестиції  (наприклад, General Catalyst, IVP, Spark і Almaz Capital), але за участю українських інвесторів.

Яка ситуація із іноземними інвесторами

Іноземний капітал становив 96% загального обсягу інвестицій. У 2016 році і раніше розподіл зовнішнього і локального капіталу було практично рівним. Загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії за останні 5 років становив 630 млн доларів, в тому числі за участю провідних світових інвесторів, що свідчить про розвиток і стійкість галузі в умовах економічних і політичних проблем країни.

Говорячи про джерела раннього фінансування, у 2017 році українські стартапи залучали інвестиції в першу чергу від венчурних фондів (90%), а також від ангелів (6%) і на краундфандінових платформах (3%). Найбільшими розкритими угодами 2017 року стали 110 млн доларів інвестицій в Grammarly, 30 млн доларів в BitFurry, 10 млн доларів в Petcube і 7 млн доларів в People.ai.

Нагадаємо, що експорт української ІТ-продукції зріс на 20%Стало відомо, як зросли інвестиції в українські ІТ-компанії 1Експорт української ІТ-продукції зріс на 20%. В IT як окремій галузі нині працюють 72% чоловіків та 28% жінок в Україні. Згідно з даними дослідження, їхній середній вік становить 30 років, а середня зарплата сягає $1,6 тис. ці показники надалі мають тенденцію до зростання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: