fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українське підприємство створюватиме приватну космічну станцію

Ukraїnśke pidpryjemstvo stvorjuvatyme pryvatnu kosmičnu stanciju
Україна в особі державного підприємства «КБ «Південне» візьме участь у створенні на міжнародних космічних станціях приватних модулів. Вони будуть призначені для майбутньої орбітальної станції. Про це інформує прес-служба Державного космічного агентства України
Ukraїna v osobi deržavnogo pidpryjemstva «KB «Pivdenne» viźme učasť u stvorenni na mižnarodnyh kosmičnyh stancijah pryvatnyh moduliv. Vony buduť pryznačeni dlja majbutńoї orbitaľnoї stanciї. Pro ce informuje pres-služba Deržavnogo kosmičnogo agentstva Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  27 лютого 2018 року Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко прийняв американського астронавта Майкла Лопес-Алегріа, представника компанії Axiom Space, LLC, який приїхав на запрошення Леоніда Каденюка. Говорили про майбутню космічну станцію. Що відомо про проект. На зустрічі були обговорені питання, які ініціював свого часу Леонід Костянтинович: підготовка астронавтів за американською програмою, доля Міжнародної космічної станції після 2024 року, створення приватних модулів на майбутній орбітальній станції та участь України в цих проектах. В обговоренні цих питань взяв участь перший заступник Генерального директора ДП КБ Південне Олександр Кушнарьов. Відомо, що перший модуль нової станції планується запустити до 2020 року, а до 2024 року станція має обрости кількома житловими та робочими блоками. Штатний екіпаж складатиметься із 7 чоловік. Астронавти відправляться на орбіту одразу після того, як введуть в експлуатацію перші два сегменти. Нагадаємо, що український завод виготовить ракети для космодрому у Тихому океані. Підприємство уклало  контракт на виготовлення 12 одиниць РН Зеніт. У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році. Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН Зеніт був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ Південне і ДП Південмаш. З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН Зеніт-3SL. Серед них — 33 успішних.
Реклама 👇 Замовити

27 лютого 2018 року Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко прийняв американського астронавта Майкла Лопес-Алегріа, представника компанії Axiom Space, LLC, який приїхав на запрошення Леоніда Каденюка. Говорили про майбутню космічну станцію.

Що відомо про проект

На зустрічі були обговорені питання, які ініціював свого часу Леонід Костянтинович: підготовка астронавтів за американською програмою, доля Міжнародної космічної станції після 2024 року, створення приватних модулів на майбутній орбітальній станції та участь України в цих проектах. В обговоренні цих питань взяв участь перший заступник Генерального директора ДП «КБ «Південне» Олександр Кушнарьов.

Відомо, що перший модуль нової станції планується запустити до 2020 року, а до 2024 року станція має «обрости» кількома житловими та робочими блоками. Штатний екіпаж складатиметься із 7 чоловік. Астронавти відправляться на орбіту одразу після того, як введуть в експлуатацію перші два сегменти.

Нагадаємо, що український завод виготовитьУкраїнське підприємство створюватиме приватну космічну станцію 1Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані ракети для космодрому у Тихому океані. Підприємство уклало  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році. Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН «Зеніт» був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ «Південне» і ДП «Південмаш». З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН «Зеніт-3SL». Серед них — 33 успішних.

Теґи: космос
Джерело: ДКАУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: