fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Гарвардський університет запрошує українців на конкурс

Garvardśkyj universytet zaprošuje ukraїnciv na konkurs
Факультет комп’ютерних наук Гарвардського університету проводить міжнародний конкурс з вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day онлайн. Його мета – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає суто в програмуванні, а більше у вирішенні задач  
Fakuľtet komp’juternyh nauk Garvardśkogo universytetu provodyť mižnarodnyj konkurs z vyrišennja zadač na logiku CS50 Puzzle Day onlajn. Jogo meta – daty zrozumity, ščo komp’juterna nauka ne poljagaje suto v programuvanni, a biľše u vyrišenni zadač  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Факультет комп’ютерних наук Гарвардського університету запрошує на міжнародний конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day, який пройде з 9 по 12 березня. Найкращим командам обіцяють подарунки від Гарварду та Facebook. Що відомо про конкурс. Мета заходу – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, а у вирішенні різноманітних задач. За словами організаторів, жодне з завдань у CS50 Puzzle Day не потребує навичок програмування та навіть наявності комп’ютера. Для участі потрібні лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами задач є працівники Facebook та Гарвардського університету. Зареєструватися у конкурсі можна за посиланням. Минулого року у конкурсі взяли участь майже 8 тисяч учасників і 297 команд, 64 з яких були з України. Цього року організатори сподіваються зробити захід ще більшим. В Україні долучитись до CS50 Puzzle Day закликає Фонд BrainBasket – неурядова та некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Найкращі українські команди у конкурсі отримають подарунки від BrainBasket та однієї зі шкіл англійської мови. Нагадаємо, що Microsoft проведе конкурс для молоді у Києві. Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі.
06.03.2018,16:48
0
Прес-служба Фонду BrainBasket
Реклама 👇 Замовити

Факультет комп’ютерних наук Гарвардського університету запрошує на міжнародний конкурс із вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day, який пройде з 9 по 12 березня. Найкращим командам обіцяють подарунки від Гарварду та Facebook.

Що відомо про конкурс

Мета заходу – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, а у вирішенні різноманітних задач. За словами організаторів, жодне з завдань у CS50 Puzzle Day не потребує навичок програмування та навіть наявності комп’ютера. Для участі потрібні лише вміння мислити логічно та знання англійської мови. Авторами задач є працівники Facebook та Гарвардського університету. Зареєструватися у конкурсі можна за посиланням.

Минулого року у конкурсі взяли участь майже 8 тисяч учасників і 297 команд, 64 з яких були з України. Цього року організатори сподіваються зробити захід ще більшим. В Україні долучитись до CS50 Puzzle Day закликає Фонд BrainBasket – неурядова та некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Найкращі українські команди у конкурсі отримають подарунки від BrainBasket та однієї зі шкіл англійської мови.

Нагадаємо, що Microsoft проведеГарвардський університет запрошує українців на конкурс 1Microsoft проведе конкурс для молоді у Києві конкурс для молоді у Києві. Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: