fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія потрапила до Y Combinator

Ukraїnśka kompanija potrapyla do Y Combinator
Львівський стартап YouTeam, який за 24 години може зібрати команду будь-яких програмістів, потрапив до акселератора Y Combinator. Відомий у світі американський акселератор Y Combinator відібрав YouTeam для участі у своїй розвиваючій програмі
Lvivśkyj startap YouTeam, jakyj za 24 godyny može zibraty komandu buď-jakyh programistiv, potrapyv do akseleratora Y Combinator. Vidomyj u sviti amerykanśkyj akselerator Y Combinator vidibrav YouTeam dlja učasti u svoїj rozvyvajučij programi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська компанія, яка створила маркетплейс для винайму програмістів, потрапила в число обраних для участі в програмі відомого акселератора. Що відомо про стартап. Стартап YouTeam з офісами у Львові та Лондоні займається автоматизацією процесу з винайму розробників програмного забезпечення. Свою платформу команда називає маркетплейсом для оренди програмістів. За даними сайту DOU.ua, завдяки пулу талантів YouTeam може зібрати команду розробників практично з будь-якими навичками впродовж 24 годин. Штаб-квартира компанії розташована у Лондоні. На ринки Великобританії та Європейського Союзу львівський стартап вийшов у березні 2014 року. Нагадаємо, що в Україні запустили акселератор для hardware-стартапів. Програма розрахована на запуск технологічних продуктів в категоріях IoT, розумний будинок, гаджети та пристрої, а також продуктів без електроніки, які передбачають в своїй бізнес моделі запуск на Kickstarter. Акселерація буде проходити віддалено і складатися з трьох етапів: валідація ідеї, розробка та підготовка до запуску на Kickstarter, і безпосередньо запуск краудфандингової кампанії.
Реклама 👇 Замовити

Українська компанія, яка створила «маркетплейс» для винайму програмістів, потрапила в число обраних для участі в програмі відомого акселератора.

Що відомо про стартап

Стартап YouTeam з офісами у Львові та Лондоні займається автоматизацією процесу з винайму розробників програмного забезпечення. Свою платформу команда називає «маркетплейсом для оренди програмістів». За даними сайту DOU.ua, завдяки «пулу талантів» YouTeam може зібрати команду розробників «практично з будь-якими навичками» впродовж 24 годин.

Штаб-квартира компанії розташована у Лондоні. На ринки Великобританії та Європейського Союзу львівський стартап вийшов у березні 2014 року.

Нагадаємо, що в Україні запустилиУкраїнська компанія потрапила до Y Combinator 1В Україні запущено акселератор для hardware-стартапів від Concepter акселератор для hardware-стартапів. Програма розрахована на запуск технологічних продуктів в категоріях IoT, розумний будинок, гаджети та пристрої, а також продуктів без електроніки, які передбачають в своїй бізнес моделі запуск на Kickstarter. Акселерація буде проходити віддалено і складатися з трьох етапів: валідація ідеї, розробка та підготовка до запуску на Kickstarter, і безпосередньо запуск краудфандингової кампанії.

Теґи: стартапи
Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: