fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці створили мікроферму і збирають 200 тис на її масове виробництво

Ukraїnci stvoryly mikrofermu i zbyrajuť 200 tys na її masove vyrobnyctvo
На українській краудфандинг-платформі «Спільнокошт» стартувала кампанія зі збору коштів для проекту Cyber Ponic One – компактної мікроферми від українського винахідника. Cyber Ponic One вже зібрав 5% необхідної суми (на ранок 5 березня 2018 року). Мета – 200 000 грн
Na ukraїnśkij kraudfandyng-platformi «Spiľnokošt» startuvala kampanija zi zboru koštiv dlja proektu Cyber Ponic One – kompaktnoї mikrofermy vid ukraїnśkogo vynahidnyka. Cyber Ponic One vže zibrav 5% neobhidnoї sumy (na ranok 5 bereznja 2018 roku). Meta – 200 000 grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Cyber Ponic One – рішення, що обєднує в собі пристрій для вирощування і платформу для експериментів і колаборації. Це компактна мікроферма на базі ультрапоніки, світлодіодного освітлення із змінним спектром, розумних датчиків та інтелектуальної системи керування. Саме на цих базових складових будуватимуть майбутню автоматизовану ферму для забезпечення їжею населення планети. Чим унікальна ферма. Проект обєднує в собі біологічні аспекти культивації рослин, технології інтернету речей та машинного навчання, а також соціальні та технічні аспекти колаборації людей над однією спільною метою. Мета виходу на краудфандинговий майданчик  – знайти партнерів та фінансову підтримку для випуску повнофункціональних систем, на яких можна тестувати процес вирощування та відслідковувати реакцію рослин на різні параметри. А також заохочувати до цього процесу фахівців та спостерігачів, створюючи платформу для подальшої колективної взаємодії. За 2 роки з моменту представлення першого робочого прототипу Cyber Ponic команда реалізувала роботу над кількома варіантами корпусів. Крім того, вдалося вдосконалити технічні вузли, перевірити та підібрати електронні компоненти. Було створено повноцінний демонстраційний зразок, з яким команда в жовтні 2017 року брала участь у міжнародній виставці CannaBizz у Варшаві, де отримала безліч позитивних відгуків від експертів, пропозиції щодо співпраці. До команди проекту залучені представники кафедри екології Національного Університету Києво-Могилянська Академія, компанії Grow Pro та громадської організації Місцева економіка. Кошти потрібні на залучення промислового дизайнера, розробку програми методичного супроводу, виробництва установок Cyber Ponic, тестування та підтримку ком’юніті. Нагадаємо, що в Україні запускають мобільний додаток для аграріїв. Тестову версію спеціального мобільного додатку для українських аграріїв, який розробила компанія Київстар спільно з Мінагрополітики, планується запустити у квітні.
Реклама 👇 Замовити

Cyber Ponic One – рішення, що об’єднує в собі пристрій для вирощування і платформу для експериментів і колаборації. Це компактна мікроферма на базі ультрапоніки, світлодіодного освітлення із змінним спектром, розумних датчиків та інтелектуальної системи керування. Саме на цих базових складових будуватимуть майбутню автоматизовану ферму для забезпечення їжею населення планети.

Чим унікальна ферма

Проект об’єднує в собі біологічні аспекти культивації рослин, технології інтернету речей та машинного навчання, а також соціальні та технічні аспекти колаборації людей над однією спільною метою. Мета виходу на краудфандинговий майданчик  – знайти партнерів та фінансову підтримку для випуску повнофункціональних систем, на яких можна тестувати процес вирощування та відслідковувати реакцію рослин на різні параметри. А також заохочувати до цього процесу фахівців та спостерігачів, створюючи платформу для подальшої колективної взаємодії.

За 2 роки з моменту представлення першого робочого прототипу Cyber Ponic команда реалізувала роботу над кількома варіантами корпусів. Крім того, вдалося вдосконалити технічні вузли, перевірити та підібрати електронні компоненти. Було створено повноцінний демонстраційний зразок, з яким команда в жовтні 2017 року брала участь у міжнародній виставці CannaBizz у Варшаві, де отримала безліч позитивних відгуків від експертів, пропозиції щодо співпраці.

До команди проекту залучені представники кафедри екології Національного Університету «Києво-Могилянська Академія», компанії Grow Pro та громадської організації «Місцева економіка». Кошти потрібні на залучення промислового дизайнера, розробку програми методичного супроводу, виробництва установок Cyber Ponic, тестування та підтримку ком’юніті.

Нагадаємо, що в Україні запускаютьУкраїнці створили мікроферму і збирають 200 тис на її масове виробництво 1В Україні запускають мобільний додаток для аграріїв мобільний додаток для аграріїв. Тестову версію спеціального мобільного додатку для українських аграріїв, який розробила компанія «Київстар» спільно з Мінагрополітики, планується запустити у квітні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: