fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Скандинавські країни надають €3,8 млн для Східної України

Skandynavśki kraїny nadajuť €3,8 mln dlja Shidnoї Ukraїny
Уряд Норвегії та інших скандинавських країн додатково виділить майже €3,8 млн на нові проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності соціальних об’єктів на Сході України. Про це повідомляє Міністерство тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб
Urjad Norvegiї ta inšyh skandynavśkyh kraїn dodatkovo vydilyť majže €3,8 mln na novi proekty, sprjamovani na pidvyščennja energoefektyvnosti sociaľnyh ob’jektiv na Shodi Ukraїny. Pro ce povidomljaje Ministerstvo tymčasovo okupovanyh terytorij ta vnutrišńo peremiščenyh osib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект фонду Nordic Energy Efficiency and Humanitarian Support Initiative for Ukraine передбачає реконструкцію громадських будівель для зменшення енерговитрат на забезпечення їх опалення, освітлення та гарячого водопостачання. Впровадять також світлодіодне вуличе освітлення. Допоможуть на цей раз населеним пунктам Східної України. Що відомо про закордонний фонд. Створений у 2014 році фонд Nordic Energy Efficiency and Humanitarian Support Initiative for Ukraine (NIU) фінансує заходи з енергозбереження в школах, дитячих та медичних закладах, вуличного освітлення на південному сході України. Йдеться про міста, які зазнали впливу конфлікту. З початку діяльності фондом були профінансовані 25 проектів у 21 містах Донецької та Луганської областей та в сусідніх регіонах на суму €12 млн. За словами Міністра Вадима Черниша, зменшення енергоспоживання є не лише позитивним кроком в плані економії енергоресурсів та загального прогресивного підходу. Це також мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище. Нагадаємо, що Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн. Додамо, що Японія надає Донеччині €4 млн на відновлення зруйнованої інфраструктури. Домовилися підтримувати відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.
Реклама 👇 Замовити

Проект фонду Nordic Energy Efficiency and Humanitarian Support Initiative for Ukraine передбачає реконструкцію громадських будівель для зменшення енерговитрат на забезпечення їх опалення, освітлення та гарячого водопостачання. Впровадять також світлодіодне вуличе освітлення. Допоможуть на цей раз населеним пунктам Східної України.

Що відомо про закордонний фонд

Створений у 2014 році фонд Nordic Energy Efficiency and Humanitarian Support Initiative for Ukraine (NIU) фінансує заходи з енергозбереження в школах, дитячих та медичних закладах, вуличного освітлення на південному сході України. Йдеться про міста, які зазнали впливу конфлікту. З початку діяльності фондом були профінансовані 25 проектів у 21 містах Донецької та Луганської областей та в сусідніх регіонах на суму €12 млн. За словами Міністра Вадима Черниша, зменшення енергоспоживання є не лише позитивним кроком в плані економії енергоресурсів та загального прогресивного підходу. Це також мінімізує негативний вплив на навколишнє середовище.

Нагадаємо, що Донеччина отримаєСкандинавські країни надають €3,8 млн для Східної України 1Донеччина отримає 777 млн на інвестиційні проекти 777 млн на інвестиційні проекти. У липні 2017 року Донеччина направила до Мінрегіону України перелік інвестиційних проектів на 2018 рік. До нього увійшло 80 проектів на суму 642, 9 млн грн. На сьогодні за пропозиціями заявників із переліку вилучено 25 проектів на суму коштів ДФРР 203,2 млн грн. Залишається 41 оцінений проект на суму 329,8 млн грн.

Додамо, що Японія надаєСкандинавські країни надають €3,8 млн для Східної України 2Японія надає Донеччині $4 млн на відновлення інфраструктури Донеччині €4 млн на відновлення зруйнованої інфраструктури. Домовилися підтримувати відновлення пошкодженого житла, а також водо- та газозабезпечення жителів як окупованої РФ, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: