fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Вінниччині збудують ще 3 сонячні електростанції

Na Vinnyččyni zbudujuť šče 3 sonjačni elektrostanciї
Група компаній Kness отримала фінансування від Європейського банку реконструкції і розвитку у сумі €25,9 млн для будівництва трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області
Grupa kompanij Kness otrymala finansuvannja vid Jevropejśkogo banku rekonstrukciї i rozvytku u sumi €25,9 mln dlja budivnyctva tŕoh sonjačnyh elektrostancij u Vinnyćkij oblasti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові станції матимуть загальну потужність 33,9 МВт. ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Від початку своєї діяльності у 1993 році Банк здійснив сукупні зобовязання майже на €12,1 млрд через приблизно 400 проектів. Як освоюватимуть кошти. Виділені кошти підуть на проектування, закупівлі і будівництво сонячних електростанцій у регіоні. З цієї суми €18,5 млн складе кредит самого ЄБРР, ще €7,4 млн – кредит Фонду чистих технологій. Технічна допомога проекту буде надана в рамках програми EU4Business. Завдяки появі сонячних електростанцій на Вінниччині, має знизитися рівень шкідливих викидів. Також створення сонячних електростанцій відкриє нові робочі місця в регіоні – 350 людей будуть зайняті на будівництві та ще 15 на обслуговуванні станції. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що на Львівщині також будують сонячну електростанцію за кошти Європейського банку банку реконструкції та розвитку. Львівський енергопарк Яворів підписав кредитну угоду з ЄБРР на суму €24,7 млн. Гроші підуть на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі Львівської області. В рамках проекту буде встановлено 131 тис сонячних фотоелектричних модулів. Загалом нова станція забезпечить валове виробництво електроенергії у приблизно 36 млн кВт-годин на рік. Сонячна електростанція займатиме площу приблизно у 115 га, яку ТОВ Енергопарк Яворів орендувало для реалізації проекту. Електроенергія буде продаватися в мережу для населення згідно з так званим зеленим тарифом.
Реклама 👇 Замовити

Нові станції матимуть загальну потужність 33,9 МВт. ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Від початку своєї діяльності у 1993 році Банк здійснив сукупні зобов’язання майже на €12,1 млрд через приблизно 400 проектів.

Як освоюватимуть кошти

Виділені кошти підуть на проектування, закупівлі і будівництво сонячних електростанцій у регіоні. З цієї суми €18,5 млн складе кредит самого ЄБРР, ще €7,4 млн – кредит Фонду чистих технологій. Технічна допомога проекту буде надана в рамках програми EU4Business. Завдяки появі сонячних електростанцій на Вінниччині, має знизитися рівень шкідливих викидів. Також створення сонячних електростанцій відкриє нові робочі місця в регіоні – 350 людей будуть зайняті на будівництві та ще 15 на обслуговуванні станції.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що на Львівщині також будуютьНа Вінниччині збудують ще 3 сонячні електростанції 1ЄБРР побудує сонячну електростанцію на Львівщині сонячну електростанцію за кошти Європейського банку банку реконструкції та розвитку. Львівський енергопарк «Яворів» підписав кредитну угоду з ЄБРР на суму €24,7 млн. Гроші підуть на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі Львівської області. В рамках проекту буде встановлено 131 тис сонячних фотоелектричних модулів. Загалом нова станція забезпечить валове виробництво електроенергії у приблизно 36 млн кВт-годин на рік.

Сонячна електростанція займатиме площу приблизно у 115 га, яку ТОВ «Енергопарк Яворів» орендувало для реалізації проекту. Електроенергія буде продаватися в мережу для населення згідно з так званим «зеленим» тарифом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: