fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

SMM для парафіян: Український священик опанував Instagram

SMM dlja parafijan: Ukraїnśkyj svjaščenyk opanuvav Instagram
Церква намагається не відставати від вірян в опануванні сучасних технологій. Український священик навіть вирішив робити короткі молитовні включення у Instagram
Cerkva namagajeťsja ne vidstavaty vid virjan v opanuvanni sučasnyh tehnologij. Ukraїnśkyj svjaščenyk naviť vyrišyv robyty korotki molytovni vključennja u Instagram
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви вважаєте, що соціальні мережі можна використовувати виключно із розважальною метою, для спілкування та відпочинку, то у священнослужителів на цей рахунок є власна думка. Священик парафії Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) отець Василь Германюк у неділю і на свята організовує пряму трансляцію. Він озвучує тексти коротеньких молитов і благословення у Instagram. Його служіння в УГКЦ відбувається у Скалі-Подільській на Тернопільщині. На часі дізнатися більше про те, як священнослужитель користується соціальними мережами для поширення віри серед нових прихожан. Чим священик мотивує таке рішення. Священнослужитель так пояснює своє рішення опанувати Instagram та провадити там відеотрансляції та викладати відеозаписи: Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Instagram, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького – я пропоную духовну альтернативу. За його словами, такою альтернативою є молитва. Додамо, що закордонні священнослужителі (особливо із протестанських церков) часто застосовують Facebook-трансляції, Periscope та різні мобільні додатки для ведення трансляції із богослужінь. Церква за кордоном також активно опановує різні технології. Існує навіть стартап-акселератор, який фінансує керівництво Католицької церкви у Ватикані. Туди відбирають низку проектів, які працюють над різними технологічними рішеннями. Раніше ми повідомляли, що в Instagram з’являться текстові розповіді в розділі із щоденними історіями. Це має доповнити вже існуючі можливості для активних блоґерів у цій соціальній мережі.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви вважаєте, що соціальні мережі можна використовувати виключно із розважальною метою, для спілкування та відпочинку, то у священнослужителів на цей рахунок є власна думка. Священик парафії Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) отець Василь Германюк у неділю і на свята організовує пряму трансляцію. Він озвучує тексти коротеньких молитов і благословення у Instagram. Його служіння в УГКЦ відбувається у Скалі-Подільській на Тернопільщині. На часі дізнатися більше про те, як священнослужитель користується соціальними мережами для поширення віри серед нових прихожан.

Чим священик мотивує таке рішення

Священнослужитель так пояснює своє рішення опанувати Instagram та провадити там відеотрансляції та викладати відеозаписи: «Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Instagram, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького – я пропоную духовну альтернативу». За його словами, такою альтернативою є молитва. Додамо, що закордонні священнослужителі (особливо із протестанських церков) часто застосовують Facebook-трансляції, Periscope та різні мобільні додатки для ведення трансляції із богослужінь. Церква за кордоном також активно опановує різні технології. Існує навіть стартап-акселераторSMM для парафіян: Український священик опанував Instagram 1Папська справа — як працює стартап-акселератор Ватикану, який фінансує керівництво Католицької церкви у Ватикані. Туди відбирають низку проектів, які працюють над різними технологічними рішеннями.

Раніше ми повідомляли, що в Instagram з’являтьсяSMM для парафіян: Український священик опанував Instagram 2Instagram запустила текстові розповіді в розділі Stories текстові розповіді в розділі із щоденними «історіями». Це має доповнити вже існуючі можливості для активних блоґерів у цій соціальній мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: