fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Венчурні фонди та UNIT.City запускають менторську програму для українських стартапів

Venčurni fondy ta UNIT.City zapuskajuť mentorśku programu dlja ukraїnśkyh startapiv
Парк інновацій UNIT.City та низка венчурних фондів запускають менторську програму для стартапів з України. Мета — розвиток стартап-екосистеми в Україні та її комерційних можливостей через низку стандартів
Park innovacij UNIT.City ta nyzka venčurnyh fondiv zapuskajuť mentorśku programu dlja startapiv z Ukraїny. Meta — rozvytok startap-ekosystemy v Ukraїni ta її komercijnyh možlyvostej čerez nyzku standartiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програму буде реалізовано у партнерстві з EIR Europe за підтримки u.ventures та фонду WNISEF. Мета – створення високих стандартів культури підприємництва в Україні. Завдання – на досвіді міжнародних колег задати правильний вектор розвитку українських стартапів та уникнути типових помилок. Що варто знати про нову менторську програму в UNIT.City Менторами виступатимуть люди з досвідом ведення та успішного продажу бізнесів на світовій арені. Вони на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів. Програма триватиме 6 місяців. Українська стартап-екосистема – дуже молода. У нас практично відсутні підприємці з успішними кейсами повного циклу: від ідеї до екзиту проекту, які могли б менторити людей без відповідного досвіду, – каже Макс Яковер, CEO та керуючий партнер UNIT.City. – Тому ринку потрібна така програма. EIR в Україні допоможе стартапам отримати знання з розвитку та успішного управління компанією, а також продажу та виведення її на IPO. Першим ментором програми EIR стане Едді Бальчіконіс, фаундер литовсько-білоруського стартапу TrackDuck, який у травні 2017 року був проданий американській компанії InVision (входить до групи Atlassian). У планах Бальчіконіса – познайомитися з цікавими проектами та дізнатися більше про стартап-екосистему України, яка стрімко розвивається. За словами Едді, у Києва є потенціал, аби стати одним з головних європейських технологічних хабів: В Україні величезна кількість талантів з чудовими інженерними навичками. Плюс українці підприємці від природи.. . . Як долучитися до програми. Участь у програмі безкоштовна. Для участі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати презентацію проекту. Проекти будуть відбиратися на конкурсній основі. Дедлайн подачі заявок – 9 березня. Старт програми – 12 березня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Програму буде реалізовано у партнерстві з EIR Europe за підтримки u.ventures та фонду WNISEF. Мета – створення високих стандартів культури підприємництва в Україні. Завдання – на досвіді міжнародних колег задати правильний вектор розвитку українських стартапів та уникнути типових помилок.

Що варто знати про нову менторську програму в UNIT.CityВенчурні фонди та UNIT.City запускають менторську програму для українських стартапів 1UNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис

Менторами виступатимуть люди з досвідом ведення та успішного продажу бізнесів на світовій арені. Вони на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів. Програма триватиме 6 місяців.

«Українська стартап-екосистема – дуже молода. У нас практично відсутні підприємці з успішними кейсами повного циклу: від ідеї до екзиту проекту, які могли б менторити людей без відповідного досвіду, – каже Макс ЯковерВенчурні фонди та UNIT.City запускають менторську програму для українських стартапів 2Макс Яковер, UNIT.City: «Може, спочатку побудуємо парк, а потім економіка налагодиться?», CEO та керуючий партнер UNIT.City. – Тому ринку потрібна така програма. EIR в Україні допоможе стартапам отримати знання з розвитку та успішного управління компанією, а також продажу та виведення її на IPO».

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Першим ментором програми EIR стане Едді Бальчіконіс, фаундер литовсько-білоруського стартапу TrackDuck, який у травні 2017 року був проданий американській компанії InVision (входить до групи Atlassian).

У планах Бальчіконіса – познайомитися з цікавими проектами та дізнатися більше про стартап-екосистему України, яка стрімко розвивається. За словами Едді, у Києва є потенціал, аби стати одним з головних європейських технологічних хабів:

В Україні величезна кількість талантів з чудовими інженерними навичками. Плюс українці підприємці від природи.

Як долучитися до програми

Участь у програмі безкоштовна. Для участі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати презентацію проекту. Проекти будуть відбиратися на конкурсній основі. Дедлайн подачі заявок – 9 березня. Старт програми – 12 березня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: