fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Рівному запускають локальний IT-кластер

U Rivnomu zapuskajuť lokaľnyj IT-klaster
До переліку українських міських кластерів незабаром додасться ще один — йдеться про запуск IT-кластера у Рівному. Допомогу у запуску надали колеги ініціаторів зі Львова
Do pereliku ukraїnśkyh miśkyh klasteriv nezabarom dodasťsja šče odyn — jdeťsja pro zapusk IT-klastera u Rivnomu. Dopomogu u zapusku nadaly kolegy iniciatoriv zi Lvova
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наступного тижня у Рівному буде офіційно зареєстрований IT-кластер – об’єднання IT-компаній, які спільно працюватимуть над різноманітними проектами. Йдеться, зокрема, про співпрацю над запуском ініціатив для розвитку міста. Такі кластери існують у багатьох обласних центрах України і демонструють перші позитивні результати. Серед основних напрямків таких розробок — розробка програм програми для університетів, проведення семінарів, конференцій та навіть створення інноваційних мікрорайонів у містах. Що варто знати про новий кластер. Заснування рівненського IT-кластеру розпочалося два тижні тому – з спільної зустрічі рівненських та львівських IT-компаній. У Львові подібний кластер уже існує давно, тож львів’яни вирішили поділитися досвідом. Перший IT-кластер у Рівному взялися реєструвати 7 найбільших IT-компаній міста. Наступного тижня про його створення мають оголосити офіційно. Доти ж називати учасників кластеру не поспішають. Відомо тільки, що серед них – компанія Selecto. Окрім того, активно допомагає радник міського голови Сергій Гемберг. За його словами, триває обговорення юридичних моментів діяльності, статуту та основних напрямків роботи та створення спільних продуктів у межах кластеру. У місті, зазначають, працює з десяток потужних фірм у цій сфері. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про запуск IT-кластера у Вінниці та плани ініціаторів щодо його подальшого розвитку.
Реклама 👇 Замовити

Наступного тижня у Рівному буде офіційно зареєстрований IT-кластер – об’єднання IT-компаній, які спільно працюватимуть над різноманітними проектами. Йдеться, зокрема, про співпрацю над запуском ініціатив для розвитку міста. Такі кластери існують у багатьох обласних центрах України і демонструють перші позитивні результати. Серед основних напрямків таких розробок — розробка програм програми для університетів, проведення семінарів, конференцій та навіть створення інноваційних мікрорайонівУ Рівному запускають локальний IT-кластер 1Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster: «Більшість проблем у нашій країні — через брак комунікації» у містах.

Що варто знати про новий кластер

Заснування рівненського IT-кластеру розпочалося два тижні тому – з спільної зустрічі рівненських та львівських IT-компаній. У Львові подібний кластер уже існує давно, тож львів’яни вирішили поділитися досвідом.

Перший IT-кластер у Рівному взялися реєструвати 7 найбільших IT-компаній міста. Наступного тижня про його створення мають оголосити офіційно. Доти ж називати учасників кластеру не поспішають. Відомо тільки, що серед них – компанія «Selecto». Окрім того, активно допомагає радник міського голови Сергій Гемберг. За його словами, триває обговорення юридичних моментів діяльності, статуту та основних напрямків роботи та створення спільних продуктів у межах кластеру. У місті, зазначають, працює з десяток потужних фірм у цій сфері.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про запуск IT-кластераУ Рівному запускають локальний IT-кластер 2Дмитро Софина, Vinnytsia IT Cluster: «Це — 6-е місто в Україні за кількістю IT-фахівців» у Вінниці та плани ініціаторів щодо його подальшого розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: