fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оновили інтерактивну карту «зелених» проектів

V Ukraїni onovyly interaktyvnu kartu «zelenyh» proektiv
Новий веб-сайт UA MAP 2.0., ініційований ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку» та розроблений за підтримки Данського енергетичного агентства та Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ)  
Novyj veb-sajt UA MAP 2.0., inicijovanyj GO «Vseukraїnśka Agencija Investycij ta Stalogo Rozvytku» ta rozroblenyj za pidtrymky Danśkogo energetyčnogo agentstva ta Ukraїnśko-danśkogo energetyčnogo centru (UDEC)  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні оновили інтерактивну карту потенційних проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності. Веб-ресурс працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні. Як працює новий веб-ресурс. UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій. Представники бізнесу повинні розміщувати на карті потенційні проекти, щоб інвестор з будь-якої країни світу зміг ознайомитися із пропозиціями, проаналізувати їх та прийняти рішення щодо входження на український ринок. У рубриці Фасилітація проектів на сайті UA MAP 2.0 підприємці та інвестори зможуть переглянути корисні електронні брошури щодо реалізації зелених проектів та фінансових програм, зокрема, покрокову інструкцію з реалізації проектів відновлюваної енергетики за зеленим тарифом, проектів виробництва та продажу еплової енергії з біомаси, ключові міжнародні джерела фінансування. Нагадаємо, що Фонд енергоефективності безповоротно отримає €50 млн від Європейського Союзу. Ці кошти буде скеровано на фінансування заходів щодо ефективного використання енергії на українських теренах. Подібні заходи здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року. Україна також отримала можливість додатково залучити ще €50 млн на фінансування заходів із енергоефективності у 2019 році. Також Європейський Союз надасть технічну допомогу для запуску фонду на теренах України.
Реклама 👇 Замовити

В Україні оновили інтерактивну карту потенційних проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності. Веб-ресурс працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

Як працює новий веб-ресурс

UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій. Представники бізнесу повинні розміщувати на карті потенційні проекти, щоб інвестор з будь-якої країни світу зміг ознайомитися із пропозиціями, проаналізувати їх та прийняти рішення щодо входження на український ринок.

У рубриці «Фасилітація проектів» на сайті UA MAP 2.0 підприємці та інвестори зможуть переглянути корисні електронні брошури щодо реалізації «зелених» проектів та фінансових програм, зокрема, покрокову інструкцію з реалізації проектів відновлюваної енергетики за «зеленим» тарифом, проектів виробництва та продажу еплової енергії з біомаси, ключові міжнародні джерела фінансування.

Нагадаємо, що Фонд енергоефективності безповоротно отримаєВ Україні оновили інтерактивну карту «зелених» проектів 1Фонд енергоефективності безповоротно отримає €50 млн від ЄС €50 млн від Європейського Союзу. Ці кошти буде скеровано на фінансування заходів щодо ефективного використання енергії на українських теренах. Подібні заходи здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року. Україна також отримала можливість додатково залучити ще €50 млн на фінансування заходів із енергоефективності у 2019 році. Також Європейський Союз надасть технічну допомогу для запуску фонду на теренах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Анатолій

Дуже потрібне ісвоечасне рішення

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: