fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна представить національний стенд на книжковому ярмарку у Празі

Ukraїna predstavyť nacionaľnyj stend na knyžkovomu jarmarku u Prazi
Празький книжковий ярмарок «Світ книги» відбудеться 10-13 травня. Це найбільша літературна подія Чехії. У 2017 році відвідали 44 тис учасників  
Praźkyj knyžkovyj jarmarok «Svit knygy» vidbudeťsja 10-13 travnja. Ce najbiľša literaturna podija Čehiї. U 2017 roci vidvidaly 44 tys učasnykiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український національний стенд буде представлено на Празькому книжковому ярмарку Світ книги 2018. Український інститут книги отримав від організаторів Празького книжкового ярмарку підтвердження оплати участі та інформацію про нього. Що відомо про виставку. Національного українського стенду на Празькому книжковому ярмарку досі не було, кілька років поспіль стенд України організовували місцеві україністи та представники діаспори. У цьому році підготовку українського стенду та культурну програму координує Український інститут книги у співпраці з Посольством України в Чехії. Участь України в ярмарку взяв під свій патронат Євген Перебийніс,  Надзвичайний і Повноважний Посол України у Чехії. Посольство надає кошти на організацію літературних заходів. УІК працює у міцному партнерстві з ГО Літцентр та Чеським центром у Києві. Празький ярмарок забезпечив українській стороні суттєву знижку за стенд, площа якого становитиме 16 м². На стенді будуть представлені книжки 11 українських видавництв, що зголосилися оплатити свою участь: А-ба-ба-га-ла-ма-га, Видавництво, Видавництво Старого Лева, Комора,  Коронація слова, Наш формат, Око, Перун, Book Chief, Bright Star Publishing, Nebo BookLab Publishing. Додамо, що до 1 травня 2018 року триває прийом заявок на участь у німецько-українських перекладацьких майстернях. Організатори пропонують 8 місць для учасників та учасниць, які мають досвід художніх перекладів, виданих публікаціями (книжками, матеріалами в журналах та онлайн). Нагадаємо, що Україна представить національний стенд на міжнародній виставці в Китаї. Це перша міжнародна виставка в Китаї, що орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари. Для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку.
Реклама 👇 Замовити

Український національний стенд буде представлено на Празькому книжковому ярмарку «Світ книги 2018». Український інститут книги отримав від організаторів Празького книжкового ярмарку підтвердження оплати участі та інформацію про нього.

Що відомо про виставку

Національного українського стенду на Празькому книжковому ярмарку досі не було, кілька років поспіль стенд України організовували місцеві україністи та представники діаспори. У цьому році підготовку українського стенду та культурну програму координує Український інститут книги у співпраці з Посольством України в Чехії. Участь України в ярмарку взяв під свій патронат Євген Перебийніс,  Надзвичайний і Повноважний Посол України у Чехії. Посольство надає кошти на організацію літературних заходів. УІК працює у міцному партнерстві з ГО «Літцентр» та Чеським центром у Києві.

Празький ярмарок забезпечив українській стороні суттєву знижку за стенд, площа якого становитиме 16 м². На стенді будуть представлені книжки 11 українських видавництв, що зголосилися оплатити свою участь: «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Видавництво», «Видавництво Старого Лева», «Комора»,  «Коронація слова», «Наш формат», «Око», «Перун», Book Chief, Bright Star Publishing, Nebo BookLab Publishing.

Додамо, що до 1 травня 2018 року триває прийом заявок на участь у німецько-українських перекладацьких майстернях. Організатори пропонують 8 місць для учасників та учасниць, які мають досвід художніх перекладів, виданих публікаціями (книжками, матеріалами в журналах та онлайн).

Нагадаємо, що Україна представитьУкраїна представить національний стенд на книжковому ярмарку у Празі 1Україна представить національний стенд на міжнародній виставці в Китаї національний стенд на міжнародній виставці в Китаї. Це перша міжнародна виставка в Китаї, що орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари. Для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги цьому ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: